[ad_1]

چه آخر هفته ای باشکوه می تواند برای Seahawks باشد. Ram و Cardinals هر دو از اختلالات رنج می برند و سیاتل توانسته عضلات خود را در برابر NFC East منقبض کند. این اولین چهار گروه از امکانات بسیار مناسب برای هاوکس و بالعکس برای پرندگان است. برای توضیح چگونگی پخش مستقیم بازی Seahawks vs. Eagles و تماشای فوتبال NFL دوشنبه شب در هر کجای دنیا که اکنون هستید – راهنمای ما را در زیر دنبال کنید. رایگان در برخی کشورها!

Seahawks vs Eagles زنده است

سیاتل سی هاوکس و عقاب های فیلادلفیا امشب در ساعت 8:15 بعدازظهر / 5:15 بعد از ظهر PT (1.15 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در میدان مالی لینکلن در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا آغاز می شود. پخش کامل فوتبال زنده دوشنبه NFL و جزئیات کانال تلویزیونی در زیر آمده است ، از جمله پخش مستقیم فوتبال مستقیم در شب دوشنبه در بعضی مکان ها – و می توانید پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید یک VPN خوب اضافه کنید به لیست نرم افزار خود بروید.

NFC East همچنان متحیر است. عقاب ها علی رغم رکورد انزجارآمیز 3-6-1 خود ، همچنان شانس صعود به مرحله پلی آف را دارند و تیم های دسته اول نیویورک و واشنگتن با چهار پیروزی در کمربند خود ، فقط پیش هستند.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر