[ad_1]

ایده محبوب هدیه کریسمس برای همه افراد در لیست شما ، آمازون دارای پرفروش ترین Ring Doorbell Pro در انبار و در فروش با قیمت 169.99 دلار. این تخفیف بزرگ 80 دلاری و کمترین قیمتی است که برای زنگ ویدیوی فعال شده توسط الکسا پیدا کردیم.

در آمریکا نیستید؟ برای دستیابی به بهترین معاملات در منطقه خود به پایین پیمایش کنید.

معامله Ring Doorbell در آمازون

Ring Video Doorbell Pro: 249.99 دلار 169.99 دلار در آمازون
80 دلار پس انداز کنید –
یک ایده محبوب هدیه ، آمازون Ring Video Doorbell Pro را با قیمت 169.99 دلار ارائه می دهد. Ring Pro دارای قابلیت تشخیص حرکت پیشرفته است و با Amazon Alexa برای ارسال هشدار به دستگاه های Echo شما کار می کند.
معامله را ببینید

Ring Doorbell Pro به شما امکان می دهد در ویدئوی HD بر روی اموال خود نظارت داشته باشید و در هر زمان با فیلم زنده درخواستی ، اعلام حضور کنید. بر خلاف مدل های قبلی ، Pro قابلیت تشخیص حرکت پیشرفته با قابلیت شخصی سازی مناطق ترافیکی شما را برای تمرکز بر مناطقی دارد که برای شما مهمترین است. همچنین زنگ درب Ring هنگام تشخیص حرکت ، هشدارهایی را به تلفن هوشمند ، لپ تاپ یا رایانه لوحی شما ارسال می کند و یک تماس دو طرفه را ارائه می دهد.

همانطور که در بالا ذکر شد ، این کمترین قیمتی است که برای Ring Pro پیدا کرده ایم و یک ایده هدیه خارق العاده برای هر یک از لیست های شما است. از امروز ، حلقه در به موقع برای کریسمس ارسال می شود ، اما این ممکن است تغییر کند ، بنابراین شما باید قبل از اینکه دیر شود از مزایای استفاده کنید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر