[ad_1]

آخر هفته گذشته یکی از مواردی بود که باید هر دو امتیاز را فراموش کنیم ، زیرا یک سانحه توسط سان فران باعث شد که برج حمل از رده اول به دوم در جدول رده بندی NFC West سقوط کند و کاردینال ها به سومین شکست در چهار شکست سقوط کنند. هر دو در مرحله پلی آف هستند ، اما امیدهای آریزونا بعد از فصل در تعادل مانده است و نمایش ضعیف دیگر امروز می تواند هزینه بر باشد. راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم جریان زنده Rams vs Cardinals را در کجا پیدا کنید و همه اقدامات NFL Week 13 را امروز آنلاین تماشا کنید.

کارت ها در حال حاضر هفتمین و آخرین جلسه پلی آف NFC را برگزار می کنند ، اما وایکینگ ها ، خرس ها و 49ers تنها یک بازی عقب هستند و هفته سیزدهم یک مسابقه بسیار مطلوب به مینه سوتا و شیکاگو می دهد.

رامز در مقابل کاردینال ها به صورت زنده پخش می شود

بازی Los Angeles Rams برابر Arizona Cardinals در ساعت 4:05 بعد از ظهر ET / 1:05 بعد از ظهر PT (9:05 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در ورزشگاه State Farm در گلندیل ، آریزونا آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و شما می توانید پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید یک بازی VPN هوشمندانه ترسیم کنید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر