PHP 8: ویژگی ها و به روزرسانی های جدیدPHP یک زبان برنامه نویسی منبع باز قدرتمند و گسترده در دسترس است که عمدتا در توسعه وب سایت استفاده می شود. اگرچه ما به طور مداوم شاهد افزایش انواع فن آوری ها و نرم افزارها برای ساخت وب سایت ها هستیم ، اما PHP همچنان یکی از پرکاربردترین زبان ها است که تعداد قابل توجهی از وب سایت ها را تغذیه می کند. نسخه جدید ، PHP 8 ، نوید می دهد که حتی قدرت و سرعت بیشتری را به ارمغان بیاورد ، و حتی نتایج بهتری را ارائه می دهد.

برخلاف چیزی مانند JavaScript که در سمت سرویس گیرنده است ، PHP در سمت سرور است. وقتی مرورگر اطلاعاتی را از سرور درخواست می کند ، سرور کد را اجرا می کند و نتیجه را برای مشتری ارسال می کند. سپس مرورگر از این اطلاعات برای ایجاد یک صفحه وب استفاده می کند. PHP به راحتی قابل یادگیری است ، سریع و تقریباً با همه مرورگرها سازگار است و از این جهت ابزاری قدرتمند برای انواع توسعه دهندگان است.

درباره نویسنده

Hristo Pandjarov مدیر ابتکارات وردپرس در SiteGround است

پیشرفت ها و ویژگی های PHP 8 چیست؟


منبع: subtitle-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>