[ad_1]

حالا غول ها سه برد پی در پی کسب کرده اند. هرچقدر که اشتباه به نظر برسد ، این درست است (ما چندین بار بررسی کرده ایم) ، اما قدرت آنها در NFC East بسیار پایدار نیست و امروز آنها با یک تیم Seahawks روبرو می شوند که به نظر می رسد سرانجام به ترتیب دفاع خود را دریافت می کنند. راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم کجا می توانید پخش جریانی مستقیم Giants vs Seahawks را پیدا کنید و همه اقدامات امروز NFL Week 13 را بصورت آنلاین تماشا کنید.

سیاتل محبوب ترین گزینه های این یکی است ، اما خوشبختانه برای مردان G ، به نظر می رسد آخر هفته ای که توانایی از دست دادن دارند. غول ها همان رکورد واشنگتن را دارند اما پس از دو بار شکست دادن آنها در NFC East برتری دارند و عقب مانده فیلی است. خوشبختانه جو داور ، هر دو نفر برای هفته سیزدهم تجهیزات ظاهری تند و زننده دریافت کردند ، واشنگتن رو به روی پیتزبورگ و عقابها در حال بازی بسته بندی ها بود.

غول ها در مقابل Seahawks زندگی می کنند

بازی New York Giants برابر Seattle Seahawks در ساعت 4:05 بعد از ظهر ET / 1:05 بعد از ظهر PT (9:05 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در لومن فیلد (CenturyLink Field قبلی) در سیاتل ، واشنگتن تغییر نام می یابد. جزئیات کامل پخش مستقیم NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و شما می توانید پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید یک بازی VPN هوشمندانه ترسیم کنید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر