[ad_1]

پس از یک شروع واقعا ناامیدکننده از فصل ، مقدسین شش پیروزی متوالی دارند و در وهله اول از دست Bucs خارج از NFC South می شوند. این اولین چهار بازی خوش یمن برای نیواورلئان است که می تواند اختلافات را در چند هفته آینده سخت تر کند ، و برنامه فوری تامپا بی بسیار سخت تر به نظر می رسد. راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم یک جریان زنده از Falcons vs Saints را پیدا کنید و آنلاین و آنلاین مسابقات NFL هفته یازدهم را بصورت آنلاین تماشا کنید.

Falcons vs Saints زندگی می کنند

بازی Atlanta Falcons در برابر New Orleans Saints از ساعت 13:00 ET / 10:00 PT (18:00 GMT) در Superdome در New Orleans آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و شما می توانید پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید یک بازی VPN هوشمندانه ترسیم کنید.

آتلانتا در یک تور انفرادی بسیار مناسب و معقول به سر می برد ، از چهار بازی گذشته خود سه پیروزی کسب کرده و آنها باید خداحافظی کنند تا آماده سفر به لوئیزیانا شوند. این اولین مسابقه از دو درگیری با مقدسین طی دو هفته است و این دو می تواند به میزان خوب بلیط در ازای درو نسیم بستگی داشته باشد.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر