[ad_1]

فرم اخیر کلتس یک سواری وحشی بود که مملو از لحظات درخششی بود و آنها را ترجیح می دادند فراموش کنند ، و کسانی که امیدوار به بازی های پلی آف هستند امروز نمی توانند هزینه دیگری را بپردازند. آنها هفته گذشته با از دست دادن تایتان ها ، کنترل بخش را از دست دادند و باید رقیب AFC South Houston را شکست دهند تا در نبرد برای شکاف Wild Card باقی بمانند. شما می توانید راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم کجا می توانید پخش جریانی مستقیم از Colts vs Texans را پیدا کنید و همه اقدامات NFL را از امروز در هر نقطه آنلاین تماشا کنید.

Colts vs Texans به صورت مستقیم زندگی می کنند

بازی امروز ایندیاناپولیس کلتس برابر هیوستون تگزاس در ساعت 13:00 بعدازظهر / 10:00 صبح PT (6:00 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در ورزشگاه NRG در هیوستون تگزاس آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و شما می توانید پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید یک VPN خوب اضافه کنید به لیست نرم افزار خود بروید.

ممکن است تگزاس روی کاغذ تهدید بزرگی به نظر نرسد ، اما وجود دارد. رومئو کرنل از شش بازی که انجام داده است آنها را به چهار پیروزی رسانده است و آنها در مقابل تیم غیر قابل پیش بینی کلتس که می تواند یک هفته بسته بندی ها را شکست دهد و در مقابل دیگری به راونز ببازد ، هر شانسی دارند.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر