[ad_1]

امروز بعد از ظهر دو فرنچایز با همان سوابق در ورزشگاه نیسان به هم می رسند که می تواند یک برخورد کلیدی در مسابقات پلی آف باشد. تیتان ها در حال حاضر AFC South را هدایت می کنند ، اما کلت ها از گردن خود نفس می کشند ، در حالی که Browns بهترین صندلی Wild Card را در AFC دارند. این می تواند برای هر دو تیم بسیار عظیم باشد ، بنابراین راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم کجا Browns vs. Titans را به طور زنده پیدا کنید و همه اقدامات NFL را از امروز در هر نقطه آنلاین تماشا کنید.

براون و تیتان زندگی می کنند

بازی امروز کلیولند براونز برابر تنسی تیتانز از ساعت 13:00 بعدازظهر / 10 صبح PT (6:00 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در ورزشگاه نیسان در نشویل ، تنسی آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و شما می توانید پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید یک VPN خوب اضافه کنید به لیست نرم افزار خود بروید.

حتی بهتر ، آنها در شکل عالی هستند. کلیولند در تمام مدت کاملاً ثابت قدم بوده است و از سه بازی اخیر خود 3 پیروزی کسب کرده است ، و تنسی ، که شکل کمی ناهموارتر بود ، با تردید بهبود یافته است و با یک مجموعه خوب از سه پیروزی در چهار شروع می کند ، آخرین پیروزی بزرگ مقابل رقیب از AFC جنوب ایندیاناپولیس.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر