[ad_1]

از پروژه های کاری گرفته تا سازماندهی سفرها و رویدادها ، Freedcamp پیشنهادات خوبی ارائه می دهد مدیریت پروژه بستر برای پایان دادن به همه چیز.

پسندیدن معامله انحصاری برای TechRadar Pro خوانندگان ، طرح Enterprise Lite Freedcamp با 59٪ تخفیف در دسترس است ، اکنون فقط با پرداخت 6.99 دلار در هر ماه ، سالانه 83.88 دلار هزینه دریافت می شود. این طرح شامل احراز هویت دو عاملی و مروری بر پروژه است که به شما در دریافت به روزرسانی های وضعیت ، تعیین مهلت ها و تولید گزارش ها کمک می کند.

به همین ترتیب ، کاربران می توانند از مزایای آن نیز بهره مند شوند معامله انحصاری Black Friday در برنامه Lifetime Business Plan ، که قیمت را به 1.99 دلار برای هر کاربر در ماه کاهش می دهد ، سالانه 23.88 دلار دریافت می کند. این تخفیف به 100 کاربر اول که در جمعه سیاه ساعت 9:00 PST ثبت نام می کنند داده می شود.

طرح Lite Freedcamp Enterprise: 16.99 دلار 6.99 دلار به ازای هر کاربر ، در هر ماه
اگر وظایف زیادی دارید و بخشی از سازمانی بزرگ یا کوچک هستید که وظایفی را بین اعضای خود تقسیم کرده و بدنبال کارآیی است ، برنامه های کاهش یافته Freedcamp یک راه حل عالی برای شماست.

این تخفیفات مادام العمر فقط برای اشتراک ها و به روز رسانی های جدید مناسب است – این بدان معنی است که اگر در حال حاضر از یک نسخه آزمایشی رایگان لذت می برید ، ارتقا به یک اشتراک کامل ، شما را واجد شرایط این پیشنهادهای شگفت انگیز جمعه سیاه می کند. این پیشنهاد فقط جمعه 27 آبان به مدت 24 ساعت معتبر است و 60٪ از قیمت خرده فروشی توصیه شده را در شما صرفه جویی می کند.

چرا این معامله خوبی است؟

Freedcamp ابزاری پرطرفدار است که میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند و به شما امکان می دهد با مدیریت موثر آنها از چند طریق به راحتی وظایف خود را ردیابی کنید. شما می توانید کارهای فرعی ایجاد کنید ، از هر کاری که باید انجام شود دید پرنده را مشاهده کنید و حتی کارهای شخصی خود را خصوصی نگه دارید.

آنچه باعث مطلوبیت بیشتر می شود این واقعیت است که فقط برای 24 ساعت و با تخفیف بسیار شدید برای یک عمر در دسترس خواهد بود.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر