[ad_1]

وقت استراحت یا استراحت برای 49 است ، که مسیر آنها به پلی آف به سرعت در حال تنگ شدن است ، اما تقریباً از نظر ریاضی تقریباً ممکن است. آنها باید حداقل پنج بازی از شش بازی دیگر خود را ببرند – نخندید – و اولین مسابقه نبردی عظیم در کالیفرنیا با رهبران NFC West LA Rams است. آموزش ما را دنبال کنید ، در حالی که توضیح می دهیم 49 پخش جریانی زنده در مقابل رمس را کجا می توانید پیدا کنید و همه اقدامات NFL 12 هفته امروز را به صورت آنلاین تماشا کنید.

49ers در مقابل Rams به صورت زنده

بازی San Francisco 49ers برابر Los Angeles Rams در ساعت 4:05 بعد از ظهر ET / 1:05 بعد از ظهر PT (ساعت 9:05 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در استادیوم SoFi در Inglewood ، کالیفرنیا آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و شما می توانید پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید یک بازی VPN هوشمندانه ترسیم کنید.

قوچ ها پس از غلبه بر Seahawks و Bucs در دو بازی اخیر خود 7-3 و در فرم خارق العاده ای قرار دارند. با این حال ، نینرها از پدرشان هستند و قدرت ناامیدی را پشت سر خود دارند ، می دانند که فصل آنها خیلی زود به پایان می رسد ، مگر اینکه آنها شروع به بهبود چشمگیر کنند.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر