[ad_1]

با پیشنهاد Black Friday از Affinity می توانید برای ویرایش عکس ها جایزه چندگانه بگیرید.

از 23 نوامبر ، پیشنهاد تخفیف جمعه سیاه Affinity به کاربران این امکان را می دهد تا نرمترین و سریعترین نرم افزار ویرایش عکس و طراحی گرافیک از جمله قدرتمندترین نرم افزار انتشار را فقط از Affinity Photo با قیمت کمتری دریافت کنند.

این شامل هر کتاب کار رسمی ، بسته های محتوای خلاقانه و موارد دیگر است.

عکس میل: 49.99 دلار 34.99 دلار در Affinity
خواه این تنظیمات سریع ، روتوش ظریف یا غوطه وری در هنرهای زیبا و پیچیده با صدها لایه باشد ، Affinity Photo شما را پوشش می دهد.

پاداش Affinity Black Friday نه تنها باعث کاهش قیمت Affinity Photo می شود ، بلکه شامل 30٪ تخفیف کل برای مجموعه برنامه های خلاقانه این شرکت از جمله Affinity Designer ، Affinity Publisher ، Twisted Brushes و موارد دیگر است.

در بررسی Affinity Photo برای iPad ، ما به روزرسانی های اصلی آن را برجسته کردیم ، از جمله “گردش کار حرفه ای تلفن همراه”. Affinity Photo به شما امکان می دهد تا به سرعت کار کرده و ویرایش های خود را در زمان واقعی مشاهده کنید ، مجموعه ای عظیم از ابزارها را به شما ارائه می دهد که می توانید هنگام استفاده از خلاقیت خود از آنها استفاده کنید.

این یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس است که به شما کمک می کند مهارت ویرایش خود را فعال کنید و اکنون از همیشه ارزان تر است.

چرا اینقدر زیاد است؟

Affinity Photo دارای طیف گسترده ای از برنامه های خلاقانه ، از جمله ویرایش عکس ، طراحی گرافیک و نسخه های دسک تاپ است.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر