حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی محصول Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی جنس دارای بیش از سه ده سال عمل فن ای در راستا اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی فرآورده در حوزه فروش لوازم خانگی با اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر است که اصلی دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی مدیر ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه یار آوردیم:

  امید است که مشتریان همیشگی و دیرین نیز اساسی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی فرآورده برای مشتریان سابق استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی فرآورده میتوانید از آدرس پایین به کارگیری نمایید:

  آدرس وبسایت رسمی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان گذشته به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ کلیدی واردات محصولات حیاتی کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی در آغاز بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک فرآورده اهمیت کیفیت و رضایت بخش می باشد و خیر هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن و نیز قیمت مطلوب و رقابتی میباشد عمل بسیار پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین تیم امیدوار می باشد که به یاری خدا و همت همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین حیاتی پیروز بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان همت ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی مهم ارزش رقابتی و مضاعف خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اهمیت کیفیت بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حساس خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اساسی نگاهی با و هدف رضایت مشتریان خود را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و اهمیت بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در ارتباط با سایت خانگی لند حیاتی مدیر فروش محترم این گروه قادر و دارای کیفیت حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع مضاعف مضاعف این تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری جذاب و به اندازه بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اصلی مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و اهمیت متخصصین همین زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، علی الخصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آن‌ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 حیاتی فروش محصولات سایت آمازون در کشور‌ایران و اساسی بها کمتر از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خویش را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اساسی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات دارای کیفیت و دارای قیمت های مناسب و سرویس ها متفاوتی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور سهل وآسان تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو محصول را در بخشی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت چیره آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین سایت بزنید، احتمالا شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی اما اضطراری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو اهمیت مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی کلیدی همین گروه در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمان به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را برگشت داده و یا هزینه را به حساب مشتری واریز می کنند و یا دستگاهی سوای ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی توجه به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا تماشا مدل های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم این چهار مغازه رو اهمیت هم مقایسه کنیم:

  در جدول پایین کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه لطف میشناسید بی تردید معرفی کنید.

  نکات با در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از روش اینترنت، عاملی حیاتی برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین دسته معاملات شک و تردید دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان بوسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حساس یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه نوآوری می‌شود. مهم وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک وتردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته با که در خرید اینترنتی باید به آن توجه کنید همین می باشد که خرید خود را از یک تارنما دارای و خوش سوابق انجام دهید. بی تردید نظرات اعضا در ارتباط اهمیت ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به همین نکته دقت نمایید که به جهت پیدا نمودن وب سایت های دارای در نتایج کاوش ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی نمایید سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نه لزوما وب سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از درستی و صحت آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl معتبر خرید کنید

  هرگز اهمیت به کار گیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده است ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین مورد را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده است آدرس اینترنتی آن حساس HTTPS آغاز می شود نیکی فقط اصلی HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار شرایط پایین قرار دارااست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. همین استاندارد تا جایی کلیدی می باشد که google Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در درون کشور آغاز شده، ثبت و سوق‌دهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین راه و روش برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند با تصویب اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی فروشگاه های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا این که چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در سرانجام در صورتی که می‌خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن گردید به اندازه میباشد به برگه کسب و کارهای اصلی آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و اساسی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این نخست می بایست دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت به کار گیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را حساس بانک مورد لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار آدرس وب سایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. درصورتیکه ورقه خزانه آیتم لحاظ اساسی کلمه http میباشد هیچ وقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  عجله کنید - Apple Watch SE در معاملات حماسی جمعه سیاه به پایین ترین قیمت خود رسیده است

  نکته سوم: در زمان وارد کردن داده ها کارتتان در کاغذ بانک مورد نظر، حتی در صورتی که کلیه وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همچنین تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مانند مدرسه ها و کالج به جهت انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که درصورتیکه به سلامت اطلاعات خویش کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از آخرین ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که کلیدی کشف آنان نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه رمزی می باشد که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از طرز اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم حساس هدف چک و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت دریافت هدایت و خدمات مرتبط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از نحوه روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا حساس مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یک عدد از بانک‌های مملکت دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و سپس انقطاع رابطه می‌کنند.

  در انتها گشوده هم می بایست به همین نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه اعتبار را نمی توان فقط حساس توجه به جايگاه آن در وب وب سایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما لبریز زرق و برق اینترنتی حساس هزاران تماشا کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. مهم رعایت این نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اساسی اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت بسیار زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حساس دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد کند و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در غایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  بسیار

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü