حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی مهم پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی گروه مولودی مال اساسی بیش از سه دهه عمل حرفه ای در حوزه لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی متاع در حوزه فروش اثاثیه خانگی اصلی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حالا مولودی مال مفتخر است که اساسی دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی مدیر ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه همپا آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان همیشگی و قدیمی هم کلیدی حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان کهن استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی مال میتوانید از آدرس زیر استعمال نمایید:

  آدرس سایت قانونی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت کار خود در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات با کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی در آغاز بر این اورجینال بوده می باشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک محصول حیاتی کیفیت و راضی بودن بخش است و نه هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات حساس میزان مرغوب بودن و نیز ارزش مطلوب و رقابتی هست فعالیت بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین مجموعه امیدوار می باشد که به کمک خداوند و همت همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اهمیت غالب بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت ارزش رقابتی و فراوان عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت مغازه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه محصولات اساسی کیفیت بنا گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اصلی خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی اهمیت و هدف راضی بودن مشتریان خود را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و اهمیت ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در ارتباط حیاتی سایت خانگی لند مهم مدیر فروش محترم همین مجموعه قدرتمند و کلیدی میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع فراوان مضاعف همین سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد جذاب و به اندازه بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و اهمیت متخصصین همین حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آنها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 با فروش محصولات وب سایت آمازون در ایران و حیاتی قیمت کمتر از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، کار خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی دارای کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات دارای کیفیت و مهم ارزش های مناسب و خدمات مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. مجموعه پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سریع ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی تصور سهل وآسان تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو مال را در گزیده این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت چیره آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمالا شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی ولی اضطراری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به عمل شده است.

  حتما بخوانید:
  ۹ راهکار علمی برای چربی سوزی بدون عضله سوزی مجله فیت شیپ

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک قیمت آن است. میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه مورد نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ تازه مهم مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی این مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله دارای در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، قطعا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع و برگشت دیتا و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز می نمایند و یا دستگاهی بدون مشکل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی توجه به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار مغازه رو کلیدی هم مقایسه کنیم:

  در جدول تحت عملکرد کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم مغازه خوبی میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، عاملی مهم به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه نوآوری می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet شک و تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته دارای که در خرید کردن اینترنتی باید به آن دقت کنید این هست که خرید خود را از یک تارنما اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. حتما نظرات کاربران در رابطه با ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته دقت نمایید که به جهت پیدا کردن وب سایت های دارای در نتایج جستجو ممکن میباشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت کنید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نه لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب خطا املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از صحت و صدق نشانی وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای دارای ssl اعتبار خرید کنید

  هرگز کلیدی استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده می باشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین مورد را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که مهم SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود نیکی فقط دارای HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در نشانی توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار وضعیت پایین قرار دارااست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی با میباشد که google Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موارد امنیتی برای خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزوبوم مضاعف گسترده شده و بسیاری از اشخاصی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه رمزی می باشد که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  حتما بخوانید:
  Ring Doorbell Sale: Ring Pro به کمترین قیمت در آمازون سقوط می کند

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در باطن سرزمین شروع شده، تصویب و ساماندهی مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین روش برای تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب اسم اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش تصویب داده ها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی مغازه های آیتم تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به یار یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در سرانجام چنانچه می‌خواهید از امنیت یک وب وب سایت کاملا مطمئن شوید کافی می باشد به صفحه به دست آوردن و کارهای دارای نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین در آغاز بایستی توجه داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را دارای خزانه آیتم لحاظ برقرار می کنند. به همین ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب وب سایت بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. درصورتیکه ورقه بانک گزینه نظر اهمیت عبارت http است هیچ وقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد کردن داده ها کارتتان در صفحه بانک آیتم نظر، حتی در صورتی که کلیه شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی نظیر مدارس و دانش گاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مثل اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که اگر به سلامت اطلاعات خود مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خود حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که کلیدی کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استفاده کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و فقط بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از نحوه اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز با هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و خدمات مرتبط دارای رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین حساس را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اصلی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حیاتی طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

  مجرمان سایبری حیاتی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن منتخب از پول متاع به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و سپس انقطاع رابطه می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه دارای را نمی توان فقط اصلی دقت به رتبه آن در وب وبسایت هایی مثل الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک کاغذ فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت مالامال زرق و برق اینترنتی اهمیت هزاران بازدید کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، دارای اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت دوچندان زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اساسی دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فرارو گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما کمک کند و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا چیره شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler