[ad_1]

عمو فرانک برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه ، درام کمدی با بازی پل بتانی (سریع و خشمگین) و کارگردانی فیلمنامه نویس محترم آلن بال (زیبایی آمریکایی ، شش پا زیر) است. گرچه ویروس کرونا ویروس کرونا را از دریافت اکران کامل سینمایی متوقف کرد ، اما اکنون با کمک مهربانانه Amazon Prime Video برای پخش در دسترس است. در اینجا نحوه تماشای آنلاین عمو فرانک ، بدون توجه به اینکه در حال حاضر در کجای جهان هستید ، ارائه شده است.

چگونه عمو فرانک را بصورت آنلاین تماشا کنیم

عمو فرانک از چهارشنبه 25 نوامبر ، با مجوز از Amazon Prime Video برای مشاهده آنلاین در دسترس است. این یک Prime Prime ویدیوی انحصاری در سراسر جهان است ، بنابراین آن را در جای دیگری پیدا نخواهید کرد – اما آن را بدون هزینه اضافی برای مشترکان Prime در دسترس خواهید یافت! دوره آزمایشی رایگان 30 روزه آمازون را تماشا کنید و عمو فرانک را به صورت آنلاین تماشا کنید. اعضای اصلی می توانند از هرجای دنیا با حساب خود وارد سیستم شوند استفاده از VPN خوب.

عمو فرانک داستان فرانک بلدسو (بتانی) و خواهرزاده 18 ساله اش بث (سوفیا لیلیس) است که برای شرکت در مراسم خاکسپاری پدرش در سال 1973 راهی سفری از منهتن به کارولینای جنوبی شد. در راه ، معشوق او ، والی (پیتر مک دیسی) ، که حضورش فرانک را مجبور می کند هنگام کنار آمدن با پویایی خانوادگی که فکر می کند پشت سر گذاشته ، با گذشته و حال خود روبرو شود ، به طور غیر منتظره ای به آنها پیوست.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر