هوشمند سازی ساختمان در 7 گام از 0 تا 100 به همراه فیلم و عکس

این امر با تعبیه قابلیت نگهداری یک گزارش رویداد متمرکز، اجرای فرآیندهای یادگیری ماشین برای ارائه عناصر اصلی هزینه، صرفه جویی در توصیه ها و سایر گزارش های مفید به دست می آید. الگوریتمهای یادگیری ماشین را برای ایفای نقش در امنیت در اکوسیستم خانه هوشمند تقویت میکند. امروزه، به دلیل مسائل امنیتی، اغلب مصرفکنندگان خانهی هوشمند در سراسر جهان ترجیح می دهند روشنایی هوشمند ساختمان یا خانه خود را از راه دور کنترل کنند. همیشه یکی از مشکلاتی که ممکن است آرامش سفر رفتن شما را بهم بزند نگرانی هایی است که در نبود شما در منزل به سراغتان می آید. سنسورها ممکن است به لوازم خانگی مانند تهویه مطبوع، چراغ ها و سایر وسایل محیطی متصل هوشمند سازی خانه با اردوینو شوند. این اقامتگاهی را تعریف می کند که دارای وسایل برقی، روشنایی، گرمایش، تهویه مطبوع، تلویزیون، رایانه، سیستم های سرگرمی، لوازم خانگی بزرگ مانند ماشین لباسشویی/خشک کن و یخچال/فریزر، سیستم های امنیتی و دوربینی است که قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر و کنترل از راه دور هستند. شرایط رویداد یا الگوهای رویداد جدید را می توان از مدل قانون اضافه یا حذف کرد.

سیستم پردازش رویداد مبتنی بر قانون، کنترل و هماهنگی کل ترکیب خانه هوشمند پیشرفته را فراهم می کند. ترکیب فنآوریها به منظور تولید بهترین محصول نژادی، در ادبیات اخیر به روشهای مختلف ظاهر شده است. یک خانه هوشمند معمولی به مجموعه ای از سنسورها برای اندازه گیری شرایط خانه مانند: دما، رطوبت، نور و مجاورت مجهز است. هنگامی که چراغها خاموش میشوند نسبت به زمانی که روشن هستند، از مصرف برق بسیار کمتری استفاده میکنند. در این دوره ها صفر تا صد پیاده سازی پروژه خانه هوشمند به صورت عملی به شما آموزش داده می شود. در این آموزش ابتدا با طراحی یک مدار امکان اتصال آن به ماژول ESP32 را فراهم می کنیم. معماری پایه امکان اندازهگیری شرایط خانه، پردازش دادههای ابزاردار، استفاده از حسگرهای مجهز به میکروکنترلر را برای اندازهگیری شرایط خانه و محرکها برای نظارت بر دستگاههای تعبیهشده در خانه را ممکن میسازد. برای تهیه تجهیزات بهتر است تنها به شرکتهای معتبر مراجعه شود؛ در غیر این صورت ممکن است خدمات ارائه شده توسط آنها دارای گارانتی و پشتیبانی فنی نباشد. دما و رطوبت ممکن است توسط یک سنسور اندازه گیری شود، سنسورهای دیگر نسبت نور را برای یک منطقه معین و فاصله آن تا هر جسمی که در معرض آن قرار می گیرد محاسبه می کنند.

حتما بخوانید:
یکی از بهترین معاملات جمعه سیاه در iPad Pro باعث بازگشت به Cyber ​​Monday می شود

ما مکمل و هم افزایی آنها را مورد بحث قرار می دهیم و به جزئیات آنچه در حال حاضر منجر به ادغام آنها می شود، می پردازیم. برخی فعالیتها مانند راهاندازی لامپها که به میل شما روشن یا خاموش شود، ساده و نسبتا ارزان هستند. از منظر اتصال، لوازم اینترنت اشیاء IOT و ابر اضافه شده، به اینترنت و در این زمینه به شبکه محلی خانگی متصل هستند. همین حالا خیلی از ما از درهای اتوماتیک پارکینگ، اجاق گازهای تایمردار و … در بخش 6، ما برخی از اطلاعات عملی و ملاحظات انتخاب مربوطه را برای ساخت یک پیاده سازی کاربردی خانه هوشمند پیشرفته ارائه می دهیم. با استفاده از این لامپها روالها و سناریوهای زیادی را میتوان اجرا کرد. لامپ های هوشمند کمی گران هستند و باید هزینه زیادی برای خریدشان کنار بگذارید. اگر تصمیمتان بهمنظور هوشمند سازی ساختمان در مشهد قطعی است، باید نکات مهمی را در اینجا موردتوجه و تمرکز قرار دهید. بر روی اینترنت اشیاء IOT تعبیه شده برای استفاده از داده های تجزیه و تحلیل شده برای اجرای دستورات لوازم خانگی از راه دور در یک خانه هوشمند تمرکز دارد. محبوبیت و نفوذ مفهوم خانه هوشمند با سرعت خوبی در حال رشد است، زیرا بخشی از روند مدرن سازی و کاهش هزینه ها شد.

ما همچنین در مورد آنچه در حال حاضر از نظر پلتفرمها در دسترس است و پروژههای پیادهسازی پارادایم خانه هوشمند، ابر و اینترنت اشیاء IOT صحبت میکنیم. چنین سیستم هایی سازگار و قابل تنظیم هستند تا نیازهای در حال تغییر ساکنان خانه را برآورده کنند. شرکت خانه هوشمند هِگسا طراح و مجری­ سیستم ­های خانه هوشمند در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی ساختمان ­های مسکونی، تجاری، اداری و هتل ­ها آغاز نمود. بعد از ترک خانه سیستم هوشمند تشخیص می دهد که شما دیگر در خانه نیستید و لامپ ها را خاموش می کند و سیستم امنیتی به کار می افتد. پیشنهاد استفاده از حسگرها برای تشخیص و ارائه در زمان واقعی، تشخیص آتش با دقت بالا. یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل و نظارت بر عملکردهای خانه با استفاده از تکنیک های ارتباط بی سیم استفاده می شود. با تجزیه و تحلیل اصول اولیه خانه های هوشمند، اینترنت اشیاء IOT، رایانش ابری و سیستم های پردازش رویداد شروع کنید. در بخش 1، خانه هوشمند کلاسیک را توصیف می کنیم، در بخش 2، اینترنت اشیاء IOT را معرفی می کنیم، در بخش 3، محاسبات ابری و در بخش 4، ماژول پردازش رویداد را ارائه می دهیم.

حتما بخوانید:
توییتر دستورالعمل های جدیدی برای مبارزه با سخنان نفرت انگیز و نژادپرستی معرفی می کند

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مدل سازی خانه هوشمند بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet