همگام بودن با نیازهای متغیر تجاری در عصر کار از راه دور


مشاغل مختلف در سراسر جهان چند ماه گذشته را برای آماده سازی آینده ای سپری کرده اند که در آن کارمندان آنها به راحتی می توانند از خانه کار خود را تأمین کنند. به عنوان بخشی از این انتقال به کار از راه دور به صورت پاره وقت یا دائمی ، سازمان ها باید از استراتژی ابر ترکیبی و همچنین زیرساخت های داده خود استفاده کنند برای کمک به پرداختن به این مسئله ، Lenovo بستری باز از راه حل های زیرساخت های فوق تبدیل شده ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه گروه مرکز داده Lenovo (DCG) مشتریان را قادر می سازد تا یک محیط کامل به ابر را مستقر و مدیریت کنند ، TechRadar Pro با مدیر عامل شرکت ایان جفس صحبت می کند.

ساده ترین تعریف HCI چیست و بزرگترین موانع تصویب چیست؟

زیرساخت Hyperconverged (HCI) یک زیرساخت فناوری اطلاعات یکپارچه و تعریف شده توسط نرم افزار است که سخت افزار مرکز داده داخلی را با نرم افزار هوشمند ترکیب می کند. همه عناصر یک مرکز داده سنتی ، از جمله ذخیره سازی ، محاسبات ، شبکه و مدیریت را با هم ترکیب می کند ، اما از نرم افزاری برای جایگزینی سخت افزارهای گران قیمت و سفارشی استفاده می کند.

از نظر پذیرش ، زیرساخت جدید HCI مهارت های جدیدی را به همراه دارد. شرکت ها به طور معمول تیم هایی را بین حافظه ، شبکه و سرور تقسیم می کنند ، اما راه حل های HCI همه این عناصر را ترکیب می کند ، به این معنی که این روش بسته می تواند به سرعت منسوخ شود. در نتیجه ، آموزش تیم های فناوری اطلاعات برای تمرکز بر روی هر سه و ازدواج با یکدیگر یکی از بزرگترین چالش ها در اجرای HCI است. برای موفقیت ، شرکت ها باید مهارت های فنی موجود را با عملکرد IT خود ارزیابی کنند تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت جدید HCI به درستی اجرا شده است.

مزایای HCI در مقایسه با سیستم عامل های قدیمی چیست؟

HCI با ساده سازی مدیریت و کاهش هزینه ها با ترکیب محاسبات ، ذخیره سازی و شبکه سازی در یک سیستم باعث صرفه جویی در وقت شرکت ها می شود. برخلاف سیستم عامل های قدیمی ، زیرساخت های فوق همگرا می توانند با تلفیق مدیریت ذخیره سازی و محاسبات مجازی در یک کنسول مدیریتی ، هزینه های عملیاتی را کاهش دهند. ماهیت مجازی سازی HCI نیز اتوماسیون و در نتیجه مدیریت را بسیار آسان می کند. این بدان معناست که وقتی ابزارهای مدیریت متمرکز ، مانند برنامه ریزی ، اعمال می شوند ، اتوماسیون عملیات معمول امکان پذیر است. در مقابل ، بیشتر زیرساخت های فناوری اطلاعات قدیمی بسیار متنوع و پیچیده هستند که اتوماسیون تقریباً غیرممکن است.

حتما بخوانید:
بهترین معامله صدای سیاه جمعه آمازون مهارت های Fire TV 4K را با 75 دلار ترکیب می کند

Hyperconvergence همچنین در مقایسه با زیرساخت های قدیمی ، از انعطاف پذیری و انعطاف پذیری تجاری بالاتری برخوردار است. مقیاس آن بهتر از زیرساخت های سنتی است و متعاقباً امکان ایجاد یک فناوری اطلاعات در آینده را فراهم می کند که به تیم ها اجازه می دهد با توجه به نیازهای خاص برنامه ها ، بالا و پایین شوند.

(اعتبار تصویر: Shutterstock / Bluebay)

راه حل های جدید Lenovo ThinkAgile HX HCI چگونه مدیریت کار در رایانه های مجاز مجازی را برای سازمان ها آسان تر می کند؟

راه حل های جدید ThinkAgile HX HCI ما مشتریان را قادر می سازد تا به سطوح جدیدی از عملکرد و کارایی برسند. این راه حل ها به مشتریان امکان می دهد حجم کار مجازی خود را اجرا کرده و عملکرد ثابت را با حداکثر پنجاه درصد سرور کمتر حفظ کنند. Lenovo ThinkAgile HX AMD با دو اسلات طیف گسترده ای از هسته های کاربردی ، دو پردازنده گرافیکی روی یک دستگاه و چهل و پنج درصد پهنای باند حافظه بیشتر را فراهم می کند ، همه اینها مجازی سازی عالی و عملکرد تلفیقی VDI را فراهم می کنند.

راه حل ها همچنین شامل نرم افزار Nutanix می باشد ، که امکان ساده سازی ، افزایش تراکم بار ، محافظت از داده های قوی تر و کاربرد یکپارچه در ابر را فراهم می کند تا بتواند یک ساختار ترکیبی را امکان پذیر کند.

آیا می توانید در مورد ThinkAgile MX و اینکه چگونه به مشتریان اجازه می دهد به سرعت یک زیرساخت ابر ترکیبی را مستقر کنند ، کمی بیشتر بگویید؟

ما با مایکروسافت همکاری کردیم تا با استفاده از دستگاه های جدید ThinkAgile MX ، یک مرکز خرید Azure Stack HCI را به مشتریان ارائه دهیم ، که به راحتی امکان استقرار ، مدیریت و مقیاس پذیری خدمات Azure end-to-cloud را فراهم می کند.

ThinkAgile MX دارای یک کنسول مدیریت چرخه حیات ساده و ساده است و تجربه مشتری پیشرفته تری را فراهم می کند تا مشتریان بتوانند به راحتی زیرساخت های داخلی خود را از راه حل های پایان به انتهای ابر ارتقا و مقیاس بندی کنند.

آیا می توانید درباره برنامه OEM ON DEMAND شرکت خود و چگونگی استفاده مشاغل از آن برای به روزرسانی زیرساخت های فناوری اطلاعات بیشتر بگویید؟

برنامه OEM ON DEMAND ما شرکای ISV را قادر می سازد تا از طریق مارک های مربوطه خود راه حلهای یکپارچه با زیرساخت IT را به بازار ارائه دهند. Lenovo بستر باز ، قابل اعتماد و ایمن ThinkSystem را همراه با تخصص عمیق ، ساخت و تجربه زنجیره تأمین برای ادغام و ارائه این راه حل ها از طرف ISV فراهم می کند.

حتما بخوانید:
کوالکام می گوید که این باعث تقویت تجارت 5G فردا خواهد شد

مزایای مدل تحویل مبتنی بر مصرف چیست و آیا بسیاری از مشتریان شما این درخواست را دارند؟

مدل تحویل مبتنی بر مصرف ما به مشتریان این امکان را می دهد که دقیقاً برای آنچه که استفاده می کنند پرداخت کنند و بنابراین بالاترین سطح مقرون به صرفه بودن را به آنها می دهد. ما دائماً با مشتریان خود در حال بهینه سازی خدمات خود برای تأمین نیازهایشان هستیم و مدل مبتنی بر مصرف به لطف گفتگوی دو جانبه مداوم با مشتریان در دسترس است.

شخصی که پشت میز کار می کند

(اعتبار تصویر: Shutterstock / LStockStudio)

بزرگترین چالشهایی که سازمانها در اجرای سیاست کار از راه دور با آن روبرو هستند کدامند و شرکتها باید چه مراحلی را برای آماده سازی امکان تبدیل شدن کار عادی به کار از راه دور بردارند؟

با ادامه کار از راه دور در سراسر جهان ، مشاغل باید زیرساخت های مرکز داده خود را مدرن کنند. راه حل های زیرساخت Hyperconvert به طور منحصر به فرد برای تأمین زیرساخت دسک تاپ مجازی (VDI) مناسب هستند ، بنابراین از نیاز افراد برای کار از راه دور پشتیبانی می کنند.

مشاغل همچنین باید استراتژی ابر ترکیبی خود را تطبیق داده و قابلیت های ابری خود را افزایش دهند. دلیل این امر آنست که ذخیره سازی ابری امکان جمع آوری فراداده را بهتر فراهم می کند و امکان ذخیره سازی مقیاس پذیر را فراهم می کند و به شرکت ها امکان می دهد تا برنامه های ذخیره سازی جهانی را اتخاذ کرده و از دسترسی هر کس به داده ها در زمان واقعی اطمینان حاصل کنند. در سازمان ، هر کجای دنیا که باشد.

آینده HCI چیست و Lenovo چگونه می خواهد خود را از رقابت متمایز کند؟

این دسته جدید HCI بر اساس فناوری Data Fabric ساخته شده است ، که به فناوری آزادی فناوری در انتخاب هر اکوسیستم محاسباتی و توسعه ، در هر ترکیبی ، در محیط های ترکیبی چند ابر اجازه می دهد. یک راه حل HCI که یک تجربه چند ابر ترکیبی را امکان پذیر می کند برای عملکردهای فناوری اطلاعات بسیار مفید خواهد بود ، زیرا آنها می توانند هم از خدمات ابری و هم از نوآوری های زیرساخت محلی بهره مند شوند.

در Lenovo ، ما می خواهیم با همه شرکت هایی که در فضای HCI راه حل دارند کار کنیم و به روز رسانی راه حل های خود را برای تأمین نیازهای مشتری ادامه دهیم. نوآوری در قلب استراتژی ما خواهد بود.


منبع: subtitle-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید