همزمان با اعتصاب غذای مقتدی صدر، چندین انفجار در بغداد به صدا درآمد.شبکه تلویزیونی المیادین به نقل از خبرنگار خود گزارش داد که دو انفجار در مرکز بغداد، پایتخت عراق به وقوع پیوست. این شبکه همچنین از ادامه تیراندازی در منطقه سبز بغداد خبر داد.

همزمان شبکه عراقی الفلوجه گزارش داد که مقتدی صدر تا پایان خشونت و استفاده از سلاح اعتصاب غذا اعلام کرده است. این شبکه به نقل از حسن الذاری یکی از رهبران جنبش صدر می گوید: حذف مفسدان استفاده از خشونت از هیچ طرف علیه کسی را توجیه نمی کند.

از سوی دیگر گزارش دادند که آژیر هشدار در سفارت آمریکا در بغداد به صدا درآمد. به گفته منابع عراقی، آژیر هشدار در سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد به صدا درآمد. سابرین نیوز از وقوع چندین انفجار در نزدیکی سفارت آمریکا خبر داد. بر این اساس درگیری بین نیروهای ویژه و برخی از نیروهای سرایا سالا بالا گرفته است.

ظهر امروز پس از استعفای مقتدی صدر رئیس جنبش الصدر عراق، هواداران وی به منطقه سبز بغداد حمله کردند و دیوار پارلمان این کشور را به آتش کشیدند.همچنین حامیان مقتدی صدر بلوک های سیمانی را از دیوار محافظ پارلمان عراق پرتاب کرد.

حتما بخوانید:
با این معامله اولیه جمعه سیاه ، می توانید تقریبا نیمی از بهترین SSD های بازی را بدست آورید

دیدگاهتان را بنویسید