[ad_1]

معاملات هدفون در جریان فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری کاملاً در جریان بود ، اما اگر نتوانستید یک جفت را انتخاب کنید ، امروز هنوز خوش شانس هستید. فروش معامله تعطیلات آمازون در حال حاضر اتفاق می افتد و خرده فروش پرفروش ترین Beats Solo3 را در اختیار دارد در فروش 119 دلار (199.95 دلار بود). این تخفیف 80 دلاری و کمترین قیمتی است که برای هدفون بی سیم پیدا کرده ایم.

معامله هدفون را بزنید

هدفون های بی سیم Beat Solo3: 199.95 دلار 119 دلار در آمازون
80 دلار پس انداز کنید
امروزه از پرفروش ترین هدفون های بی سیم Beats Solo3 در آمازون. این هدفون های بی سیم تا 40 ساعت دوام باتری دارند ، تراشه W1 اپل برای جفت شدن کامل و کار با Siri برای کنترل هندزفری.
معامله را ببینید

هدفون Beats Solo 3 کیفیت صدای درجه یک را با گوش های راحت بالشتک گوش فراهم می کند که به جلوگیری از سر و صدای ناخواسته کمک می کند. هدفون های بی سیم شامل فناوری W1 اپل است که به شما امکان می دهد تمام دستگاه های اپل خود را به صورت یکپارچه جفت کنید. هدست Solo 3 دارای اتصال بلوتوث است ، بنابراین می توانید تلفن هوشمند خود را به صورت بی سیم متصل کنید تا آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کنید. این هدفون همچنین 40 ساعت باتری چشمگیر ارائه می دهد و می تواند فقط در مدت پنج دقیقه برای سه ساعت اضافی زمان شارژ مجدد شارژ شود.

همانطور که در بالا ذکر شد ، این بهترین معامله ای است که برای Beats Solo3 پیدا کرده ایم و یک قیمت خارق العاده برای هدفون های بی سیم درجه یک است. ما نمی دانیم آمازون تا چه زمانی هدفون را می فروشد ، بنابراین قبل از اینکه خیلی دیر شود باید از مزایای آن استفاده کنید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر