[ad_1]

با سه مسابقه ذخیره ، فصل F1 2020 به مقام قهرمانی رسیده است – و این چهره مشهور لوئیس همیلتون ستاره مرسدس است. این بازیکن انگلیسی در ماه نوامبر رکورد هفتمین قهرمانی راننده را در ترکیه ثبت کرد و آن را در کنار بزرگ مایکل شوماخر در کتاب های تاریخ این ورزش قرار داد. در این فصل هنوز یک تور کوتاه از خاورمیانه وجود دارد و اقدامات زیادی هنوز در پیش است. ادامه مطلب را بخوانید زیرا راهنمای ما توضیح می دهد که چگونه یک جریان آنلاین F1 را از سراسر جهان به صورت آنلاین مشاهده کنید.

پیروزی در یک پیست ترکی باران خیس شده 94 امین فعالیت پر زرق و برق همیلتون بود ، که به عنوان سودآورترین راننده F1 در تمام دوران ها منجر به افزایش امتیازات قهرمانی شد و عنوان قهرمانی رانندگان خود را به دست آورد ، که بحث های زیادی را در بین طرفداران فرمول 1 ایجاد خواهد کرد ، خواه یا نه اکنون. نه مایکل شوماخر یا آریتون سنا – باید بهترین ورزشکار این ورزش باشد.

نحوه تماشای یک جریان مستقیم از F1

مسابقه بعدی فصل F1 2020 ، جایزه بزرگ بحرین در روز یکشنبه 29 نوامبر است. هرکسی که در خارج از کشور باشد و از غذای معمول F1 خود خارج باشد ، همیشه می تواند خدمات یک VPN خوب را بازبینی کنید به خانه نگاه کردن

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر