[ad_1]

برایان کرانستون پس از بازی در نقش یک معلم مدرسه در سریال بریکینگ بد ، به درام تلویزیونی بازگشت و این بار در نقش قاضی ای که می خواهد قوانین را زیر پا بگذارد ، بازی می کند. کرانسون در نیواورلئان واقع شده است ، در این فیلم نقش مایکل دسیاتو را بازی می کند که پس از درگیر شدن در ضرب و شتم و فرار ، بارها و بارها برای سرپوش گذاشتن بر جنایات پسر نوجوانش آدام ، قانون را نقض می کند. در ادامه توضیحات خود را در مورد نحوه تماشای افتخار خود به صورت آنلاین و پخش این هیجان شدید قانونی در هر کجا که هستید توضیح دهید

چگونه افتخار خود را بصورت آنلاین تماشا کنیم

این مجموعه 9 قطعه ای محدود هر هفته یکشنبه در ایالات متحده پخش می شود ، از 6 دسامبر ساعت 22:00 ET / PT (21:00 CT) پخش می شود. جزئیات کامل مشاهده در زیر است – و شما می توانید با استفاده از VPN خوب به همان سرویس های جریانی که در خانه استفاده می کنید ، از هرجای دنیا دسترسی پیدا کنید.

با توجه به مطالب تبلیغاتی Showtime ، اوضاع حتی پیچیده تر می شود ، زیرا حادثه مربوط به قربانی است که با یک خانواده بسیار ترسناک از جنایتکاران درگیر است ، و اقدامات دسیاتو منجر به “یک بازی پر از دروغ ، کلاهبرداری و انتخاب های غیرممکن” می شود.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر