[ad_1]

سیر عشق واقعی هرگز روان پیش نرفته است! اول ، تولید The Bachelorette به دلیل همه گیری ویروس کرونا متوقف شد. در طول یک سال آشفته ، The Bachelorette کمی غیرقابل پیش بینی تر از دنیای واقعی است ، بنابراین با جزئیات نحوه تماشای آنلاین The Bachelorette در سال 2020 و پخش فصل شانزدهم نمایش مشهور ، در این مکان مستقر شوید. هر کجا که بخواهید قسمت 7 جدید این هفته را ببینید ، راهنمای ما شما را پوشش داده است.

The Bachelorette 2020 را بصورت آنلاین تماشا کنید

فصل شانزدهم سریال The Bachelorette سه شنبه ساعت 20:00 از ET / PT ABC پخش می شود (بعد از اولین نمایش آن در 13 اکتبر). جزئیات کامل تلویزیون و جریان در زیر آمده است – و فراموش نکنید که اگر به خارج از کشور می روید VPN را انتخاب کنید تا بتوانید همه برنامه ها و برنامه های مورد علاقه خود را در هر کجا که هستید انتخاب کنید!

برای بازگشت: هنگامی که ترمیم عکس های دور از دسترس اجتماعی از سر گرفته شد ، گمانه زنی ها در مورد بازنشستگی کارشناسی سال 2020 کلر کراولی از این برنامه وجود داشت. و سوار غروب آفتاب شده است. بعد از اینکه ظاهراً عشق واقعی را پیدا کرد ، قسمت 4 آخرین قسمت او در نمایش است ، به این معنی که اکنون یک دوشیزه جدید در شهر وجود دارد!

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر