نحوه تماشای آنلاین Black Beauty 2020: امروز فیلم جدید Disney Plus را پخش کنید


هر نسلی به نسخه خاص خود از Black Beauty احتیاج دارد و آخرین اقتباس از رمان کلاسیک آنا سیول در سال 1877 اکنون به صورت اختصاصی برای دیزنی پلاس منتشر می شود. این فیلم به کارگردانی اشلی آویس ساخته شده و مكزی فوی در نقش جو گرین ، كیت وینسلت در نقش زیبایی سیاه ، فرن دیكن در نقش جورجینا وینثورپ و كلر فورلانی در نقش خانم وینثورپ بازی می كنند. در ادامه توضیحاتی راجع به چگونگی تماشای آنلاین Black Beauty 2020 با دیزنی پلاس ، در ادامه بخوانید.

Black Beauty 2020 را اکنون آنلاین تماشا کنید

Black Beauty 2020 برای پخش به طور انحصاری از دیزنی پلاس در دسترس است. خوشبختانه ، این نه تنها یک سرویس عالی است ، بلکه ارزان نیز کثیف است – دیزنی پلاس هر ماه فقط 6.99 دلار / 5.99 پوند / 8.99 دلار استرالیا هزینه داردخیلی بیشتر از قیمت اجاره آنلاین فیلم نیست.

طرفداران عقاب های بازی تاج و تخت همچنین می توانند ایان گلن بازیگر اسکاتلندی را بازی کنند که نقش جان مانلی را بازی می کند ، در حالی که از دیگر بازیگران فیلم Black Beauty 2020 می توان به کلام لینچ در نقش جورج وینثورپ ، ماکس رافائل در نقش جیمز ، حکیم کای کازیم در نقش تری ، مت ریپی در نقش هنری گوردون ، آویانا آبراهامز در نقش آنا ، ساشا نستاسی در نقش جنیفر و الکس جیون در نقش یاسمن.


منبع: subtitle-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>