[ad_1]

Great Great Bake Off 2020 امشب به پایان می رسد و تنها سه شرکت کننده برای کسب عنوان بهترین نانوایی آماتور کشور باقی مانده اند. بر خلاف قسمت های قبلی ، فینال این هفته موضوعی نیست ، بنابراین ما نمی دانیم چه آزمایش هایی در انتظار امیدهای سه گانه ما هستند – برای این که بدانید باید هماهنگ شوید. خوشبختانه ، این آسانتر نیست – در اینجا نحوه تماشای Bake Off Great British به صورت رایگان در انگلستان ارائه شده است و اگر اکنون خود را در خارج از کشور می بینید چه باید کرد.

فینال Great Bake Off 2020 را تماشا کنید: چه زمانی روشن است؟

فینال Great Bake Off امشب (سه شنبه ، 24 نوامبر) ساعت 20:00 از کانال رایگان انگلیس پخش می شود. مانند قبل ، این یک قسمت 75 دقیقه ای است و می توانید Bake Off را بصورت آنلاین یا از طریق تماشا کنید درخواست سیستم عامل جریان viathe All4 – که تماشای آن در انگلستان 100٪ رایگان است (با مجوز معتبر تلویزیون). بریتانیایی های خارج از کشور که نمی توانند به طور معمول در خانه راه اندازی کنند گزینه هایی دارند – فقط یک VPN خوب به کمد فروشگاه خود اضافه کنید و دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

در قسمت نیمه نهایی هفته گذشته ، ما شاهد ترک هرمین 39 ساله از مسابقه بودیم – که واقعا شوک آور بود زیرا او در این فصل در قسمت های هفت و هشت برنده Star Baker شد.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر