[ad_1]

معاملات قابلمه فوری برای جمعه سیاه با شروع دوره فروش همیشه فروشنده های بزرگی هستند و Walmart در حال حاضر برای یکی از حق بیمه ترین گزینه ها معامله ای را ارائه می دهد ، قیمت بسیار پایین است.

اگر متوقف شده اید که برخی لوازم براق جدید آشپزخانه را تهیه کنید تا به طور قابل توجهی ظرفیت آشپزی خود را بهبود ببخشید ، این برای شما مناسب است.

جادوی قابلمه Instant Pot Duo Crisp ، در نسخه 6 اتاقه ، در Walmart تنها 79.99 دلار است که صرفه جویی فوق العاده 70 دلاری برای این اجاق گاز قابلمه فوری عالی است.

عرق فوری و سرخ کن هوا Duo Crisp: 149.00 دلار، اکنون 79.00 دلار @ Walmart

70 دلار پس انداز کنید – می توانید 70 دلار در این اجاق گاز عالی صرفه جویی کنید ، که همراه با سرخ کن عمیق و 11 برنامه هوشمند برای انتخاب مناسب است ، این گزینه ها برای همه راحت تر – از مبتدی تا پخت و پز – تهیه غذاهای عالی با کمی دردسر را فراهم می کنند. معامله را ببینید

با یک سبد سرخ کردنی چند سطح ، یک سینی آبگیری / گوشت مرغ و یک سینی قطره ای ، هنگام پخت و پز ظروف پیچیده دردسر زیادی خواهید برد. فقط مواد خود را اضافه کنید ، یک تایمر برای پخت و پز آهسته یا فشار پخته تنظیم کنید و بگذارید.

تا زمانی که اجازه دهید کار خود را انجام دهد ، Instant Pot از یک درزگیر خلا استفاده می کند تا آب میوه های عالی برای پخت و پز عالی را بدست آورد. عملکرد اضافی سرخ شدن هوا به انعطاف پذیری افزوده ، اجازه می دهد محصولاتی مانند گوشت و چیپس با یک پوشش ترد و خوشمزه پخته شوند.

این قابلمه چند منظوره دارای ارزش واقعی است که به شما اجازه می دهد در زمان پخت و پز قابلیت های خود را به طور قابل توجهی گسترش دهید. شما می توانید از حالت های پخت و پز از پیش تعیین شده مانند پخت و پز تحت فشار ، ساتیت ، بخارپز ، پخت و پز آرام ، ویدئو با کیفیت و پخت و پز گرم انتخاب کنید. سرخ کن هوا به شما امکان می دهد به سرعت سرخ کنید ، بپزید ، بپزید ، بپزید و کم آب شوید.

اگر می خواهید حتی بیشتر در یک مدل ارزانتر صرفه جویی کنید ، می توانید پیشنهادات فعلی گلدان فوری ما را برای ماه نوامبر بررسی کنید یا یک علامت چک به صفحه گلدان فوری ما برای جمعه سیاه اضافه کنید ، جایی که ما آن را با تخفیف برای همه مدل های گلدان فوری در به روز می کنیم زمان رویداد اصلی.

یا می توانید این پیشنهادات آنی گلدان را از سایر بازرگانان نزدیک خود در زیر مشاهده کنید:

TechRadar تمام بهترین معاملات منتهی به جمعه سیاه را جمع بندی می کند و ما بهترین ها را ارائه داده ایم معاملات اوایل جمعه سیاه در یک مقاله با مرور آسان برای کمک به شما در پیدا کردن معاملات عالی که به دنبال آن هستید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر