معامله جمعه سیاه هولو به سال 2020 برمی گردد – این فقط 2 دلار در ماه است


اگر مانند ما ناظر پرخوری هستید ، قطعاً باید این مورد را بررسی کنید معامله جمعه سیاه هولو این هزینه سرویس پخش جریانی برای سال آینده را نصف می کند.

روش کار به این صورت است که هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریانی که بیش از سه ماه مشترک از اشتراک خارج شده اند ، Hulu یک اشتراک 12 ماهه را فقط با قیمت 1.99 دلار در ماه به فروش می رساند ، در مجموع سالانه 24 دلار از سرویس پشتیبانی شده توسط تبلیغات.

این مانند معامله ای است که سال گذشته توسط Hulu انجام شد ، که البته کمی بهتر بود ، اما این معامله تقریباً به همان خوبی است … به شرطی که از وقفه های محدود تبلیغاتی بد نباشید.

این معامله از پنجشنبه 26 نوامبر تا دوشنبه سایبری در تاریخ 30 نوامبر انجام می شود ، اما پس از ناپدید شدن باید تا سال دیگر صبر کنید تا چنین معامله خوبی را بدست آورید.

اشتراک 12 ماهه Hulu: 6 دلار ماهانه 2 دلار
ما در صورت واجد شرایط بودن ، اشتراك خود را برای Hulu با قیمت 2 دلار در ماه بسیار توصیه می كنیم. Hulu دارای نسخه های اصلی عالی مانند The Handmaid’s Tale و همچنین نمایش های سفارشی مانند Brooklyn Nine-Nine ، 30 Rock ، Seinfeld ، Adventure Time و Rick and Morty است و دست کشیدن با این قیمت بسیار سخت است.

آیا این بهترین معامله برای خدمات پخش جریانی جمعه سیاه است؟

یک احتمال بسیار خوب بسیار خوب وجود دارد که این بهترین معامله خدمات پخش جریانی جمعه سیاه امسال باشد – اگرچه تنها مورد نیست.

حتما بخوانید:
لیست جدید سایت ها

در یک پیش نمایش جمعه سیاه ، آمازون گفت که تخفیف زیادی در خدمات خود ایجاد می کند ، اما ما فکر نمی کنیم که آنها چندان خوب باشند. یک معامله 40٪ از شش ماه اول عضویت Audible Plus را به 4.95 دلار در ماه کاهش داد ، در حالی که قرارداد دیگر Kindle Unlimited دو ماهه را با قیمت 0.99 دلار ارائه داد.

ما را اشتباه نگیرید ، هر دو معامله ای چانه زنی هستند ، اما نه به اندازه اشتراک Hulu دوام دارند و نه به ارزان هستند. علاوه بر این ، چه کسی می خواهد The Maid’s Tale را بخواند وقتی می توانید آن را از طریق Hulu تماشا کنید؟ (شوخی می کنیم! شما باید بخوانید و مراقب باش.)


منبع: subtitle-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید