معامله جمعه سیاه سونی WH-1000XM4 قیمت برچسب را 70 دلار کاهش داد


هیچ رازی نیست که ما Sony WH-1000XM4 را دوست داریم. ما بهترین هدفون های حذف کننده نویز ، بهترین هدفون های بی سیم و از همه مهمتر بهترین هدفون های خود را برای خرید در سال 2020 اعلام کرده ایم. بنابراین وقتی آنها در فروش هستند ، ما توجه می کنیم.

اگر می خواهید زن و شوهر خودتان ببینند این هیاهو چگونه است ، آمازون یک فروش بزرگ جمعه سیاه دارد که هم اکنون اتفاق می افتد. 70 دلار تخفیف قیمت برچسب آنها 349 دلار است ، که آنها را به پایین می رساند 279 دلار پس از تخفیف. (در ایالات متحده نیستید؟ برای دیدن بهترین معاملات سونی WH-1000XM4 در منطقه خود به پیمایش ادامه دهید.)

ما آنها را به دلیل کاهش نویز تطبیقی ​​بسیار عالی توصیه می کنیم ، که بسته به میزان صدای شما و کیفیت خارق العاده صدا متفاوت است. عمر باتری 20 ساعته را مصرف کنید و می فهمید که چرا آنها بسیار دور هستند و یکی از بهترین گوشی های پول در سال 2020 است.

سونی WH-1000XM4: 349.99 دلار 278 دلار در آمازون
آمازون قیمت هدفون های دارای رتبه برتر TechRadar را 72 دلار کاهش داده است. این 20 دلار کمتر از برخورد صاعقه ای است که در طی Prime Day 2020 یافت شد ، اما به نظر نمی رسد که مدت زیادی طول بکشد. در جمعه سیاه می توانید هدفون ارزان تری پیدا کنید اما موردی پیدا نمی کنید بهتر از WH-1000XM4. معامله را ببینید

در اینجا بهترین پیشنهادات Sony WH-1000XM4 در منطقه شما وجود دارد

آیا آمازون معاملات خوبی برای هدفون نیز دارد؟

شما بهتر آن را باور کنید. ما در جریان معاملات جمعه سیاه آمازون بوده ایم و تاکنون پیشنهادهای مختصر مختصری را دیده ایم. از جمله بهترین ها تخفیف AirPods Pro ، Bose QuietComfort 35 II و Philips Fidelio X3 است که همگی بسیار کمتر از قیمت عادی خود هستند.

در اینجا بهترین معاملات صوتی آمازون است که در حال حاضر اتفاق می افتد:

Bose QuietComfort 35 II: 349 دلار 199 دلار در آمازون
به نظر می رسد اخیراً هدفون های کاهش دهنده سر و صدا Bose QuietComfort 35 II از برچسب قیمت 299 دلار استفاده کرده اند ، اما این معامله 199 دلاری 100 دلار اضافی از قیمت عادی آنها را دارد و از این رو برای مسافران و کارمندان دفاتر خانگی بسیار ارزشمند است. اگر به زمان ذن نیاز دارید ، این بلیط یک طرفه برای روزهای کاری ساکت است. معامله را ببینید

هدفون حذف نویز Sennheiser 450BT: 199.95 دلار 149.95 دلار در آمازون
Sennheiser یکی از بهترین نام ها در هدفون است زیرا بهترین کیفیت صدا را از هر سازنده ای ارائه می دهد. این جفت هدست بلوتوث نه تنها کیفیت صدای عالی ، بلکه علاوه بر آن کاهش صدای عالی را نیز دارد.

هدفون باز پشت Philips Fidelio X3: 349 دلار 199 دلار در آمازون
اگر در حال خرید یک صوتی صوتی هستید ، با این هدفون های پشت باز Philips Fidelio X3 نمی توانید بهتر عمل کنید – آنها برای مشاهده مجموعه وینیل شما یا گوش دادن انتقادی به یک مجموعه CD عالی هستند.

حتما بخوانید:
دوره آموزش دکوراسیون و طراحی داخلی جامع

هدفون دقیق Etymotic Research ER4XR: 349 دلار 199 دلار در آمازون
البته اگر به دنبال کیفیت صدا دقیق تا درجه نهم هستید ، این معامله را در مورد هدفون های دقیق Etymotic ER4XR بررسی کنید. این موارد معمولاً بیش از 350 دلار هزینه دارند ، اما طی چند هفته آینده به زیر 200 دلار می رسند

AirPod های اپل با جعبه شارژ: 159 دلار 129 دلار در آمازون
همیشه آخرین کالای پرفروش ، آخرین مدل Apple AirPods در آمازون تنها با قیمت 129 دلار (30 دلار تخفیف) به فروش می رسد. هدفون های بی سیم واقعی اپل دارای جعبه شارژ هستند و با یک بار شارژ حداکثر سه ساعت مکالمه دارند.
معامله را ببینید

Apple AirPods Pro: 249 دلار 194 دلار در آمازون
برای مدت محدودی ، آمازون Apple AirPods Pro را با قیمت 194 دلار ارائه می دهد. هدفون های بی سیم اصلی دارای کاهش نویز فعال هستند و قاب شارژ بی سیم بیش از 24 ساعت عمر باتری را فراهم می کند.
معامله را ببینید

TechRadar تمام بهترین معاملات منتهی به جمعه سیاه را جمع بندی می کند و ما بهترین ها را ارائه داده ایم معاملات اوایل جمعه سیاه در یک مقاله با مرور آسان برای کمک به شما در پیدا کردن معاملات عالی که به دنبال آن هستید.


منبع: subtitle-news.ir