[ad_1]

اگر می خواهید قبل از فروش رسمی معامله جمعه سیاه را با اپل انجام دهید ، خوش شانس هستید. آمازون کاملاً جدید اپل واچ 6 را در اختیار دارد در فروش با قیمت 349.99 دلار (399 دلار بود) زمانی که هنگام پرداخت 29 دلار تخفیف اضافی اعمال می کنید. این مبلغ در کل 50 دلار پس انداز و بهترین معامله ای است که برای ساعت هوشمند سری 6 پیدا کرده ایم. بخاطر داشته باشید که اپل واچ 6 40 میلی متری چشمک می زد و تمام می شود ، بنابراین توصیه می کنیم این معامله را برای جمعه سیاه قبل از این انجام دهید خیلی دیر بود.

معاملات جمعه ساعت سیاه جمعه

Apple Watch Series 6 (40 میلی متر ، GPS): 399 دلار 349.99 دلار در آمازون
اپل واچ سری 6 کاملاً بزرگ شده است کاهش قیمت 50 دلاری در آمازون در این معامله اولیه جمعه سیاه. ساعت هوشمند کاملاً جدید 40 میلی متری دارای پردازنده جدید S6 ، نظارت بر اکسیژن خون ، کاربرد ECG و ردیابی ارتفاع است. برای دیدن تخفیف کامل باید 29 دلار تخفیف اضافی هنگام پرداخت پرداخت کنید.
معامله را ببینید

Apple Watch Series 6 (44 میلی متر ، GPS): 429 دلار 359.98 دلار در آمازون (صرفه جویی 50 دلار)
اگر گزینه بزرگتری می خواهید ، می توانید 50 ساعت از ساعت هوشمند نیز دریافت کنید. در حال حاضر می توانید نسخه قرمز را با این قیمت خریداری کنید ، اما با سایر رنگ های ساعت هوشمند که آخرین قیمت این مقاله به روزرسانی می شود ، هزینه بیشتری دارد.
معامله را ببینید

اپل واچ 6 که ماه گذشته منتشر شد ، فعالیت ها ، تمرینات و کالری ها را ردیابی می کند و اکنون یک برنامه خواب دارد که به شما کمک می کند یک برنامه منظم برای خواب را برای استراحت شبانه بهتر ایجاد کنید. این ساعت هوشمند همچنین دارای ویژگی های سلامتی جدیدی مانند نمایشگر اکسیژن خون و برنامه ECG است که هنگام تشخیص ضربان قلب نامنظم به شما هشدار می دهد. ساعت ضد آب همچنین به شما کمک می کند تا بتوانید مستقیماً از مچ دست خود تماس بگیرید و متن را پاسخ دهید.

همانطور که در بالا ذکر شد ، این بهترین معامله ای است که برای سری 6 دیده ایم و تخفیف چشمگیری برای اپل واچ که اخیراً منتشر شده است. ما نمی دانیم این معامله با جمعه سیاه آمازون چه مدت طول می کشد ، بنابراین شما باید قبل از اینکه دیر شود از مزایای آن استفاده کنید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر