[ad_1]

قبل از شروع فروش رسمی ، یک معامله تلویزیونی حماسی برای جمعه سیاه در آمازون دریافت کنید. در حال حاضر می توانید یک تلویزیون QLED 4K 75 اینچی سامسونگ تهیه کنید در فروش با قیمت 1497،99 دلار (2199.99 دلار) این تخفیف بزرگ 700 دلار و کمترین قیمتی است که برای این تلویزیون صفحه نمایش بزرگ پیدا کردیم. این نیز یکی از بهترین معاملات ابتدای جمعه سیاه است که تاکنون متوجه آن شده ایم.

معاملات تلویزیونی جمعه سیاه

تلویزیون 75 اینچی QLED Q70T سامسونگ: 2199.99 دلار 1497،99 دلار در آمازون
می توانید 700 دلار تخفیف حماسی برنده شوید. تلویزیون 75 اینچی QLED سامسونگ درست قبل از رویداد جمعه سیاه. تلویزیون سری Q70T به لطف فناوری Quantum Dot یک تجربه تصویر درجه یک را فراهم می کند و برای کنترل صدا با Amazon Alexa کار می کند.
معامله را ببینید

این تلویزیون QLED سامسونگ دارای همه چیز و موارد دیگری است که شما می خواهید از تلویزیون روی صفحه نمایش رویایی خود بخواهید. این کیت 75 اینچی به لطف فناوری Quantum Dot و پردازنده قدرتمند 4K ، تصویری خیره کننده با رنگ های روشن ، پررنگ و تصاویر واقع گرایانه ارائه می دهد. تلویزیون سری Q70T حتی هنگامی که شما تماشا نمی کنید ، به لطف + Ambient Mode + که به تلویزیون شما اجازه می دهد با جلوه های بصری جذاب جذب فضای شما شود ، بسیار زیبا به نظر می رسد. این تلویزیون هوشمند همچنین آمازون الکسا داخلی دارد ، بنابراین می توانید از صدای خود برای تماشای کانال ها ، پخش فیلم و تنظیم میزان صدا به صورت کاملاً هندزفری استفاده کنید.

این بهترین معامله ای است که برای این مدل خاص دیده ایم و تخفیف باورنکردنی تلویزیون 75 اینچی QLED است. ما نمی دانیم که آمازون چه مدت این کیت را برای فروش ارائه می دهد ، بنابراین شما باید قبل از اینکه خیلی دیر شود از این معامله تلویزیونی زودهنگام برای جمعه سیاه استفاده کنید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر