مشخصات، قیمت و خرید سشوار مسافرتی پرومکس مدل LX1600

گرمای مادون قرمز می تواند به موهای شما نفوذ کرده و آنها را به آرامی و کاملاً خشک کند. بعضی از مدلهای پیشرفته و جدید دارای تکنولوژی مادون قرمز هستند که باعث میشود گرما به داخل موهای شما نفوذ کرده و از داخل به سمت بیرون خشک شود. به طور خلاصه سشوار کویین HD320 دارای موتور 1200 وات DC دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت، حالت باد سرد بوده و با دستهی تاشو و با حجم کمی که اشغال میکند میتوان بهراحتی آن را داخل کیف و چمدان به مسافرت برد. به طور خلاصه سشوار NV-1395 دارای موتور 1000 وات DC، دستهی تاشو، ، دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت و متمرکزکنندهی هوا بوده و با ابعاد و وزن کمی که دارد، بهراحتی قابلحمل در کیف شخصی است. اگرچه استفاده از سشوارهای مسافرتی صرفا جهت استفاده در مسافرت نیست و با در نظر گرفتن توان بالای آنها حتی می توان آنها را با سشوارهای معمولی و حجیم خانگی عوض کرد اما نمونه های معمولی و خانگی هیچگاه نمی توانند کاربرد یک سشوار مسافرتی را داشته باشند. بااینکه موتور این سشوار از نوع DC است ، اما قدرت خوبی دارد و پرتاب باد بالاتری نسبت به سشوارهای مشابه خانگی دارد. مزیت اصلی این سشوار کارایی بالا نسبت به قیمت آن است.

سشوار مسافرتی ارزان قیمت قیمت این محصول بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و خرید آن می تواند یکی از خاطره انگیز ترین خرید های زندگی تان باشد. در لیست ۱۰ تا از بهترین سشوارها، این سشوار بسیار اقتصادی و قیمت این سشوار ارزان کاملا مناسب بوده بوده به همین دلیل در دسته پرفروش ترین سشوار صاف کننده مو قرار می گیرد. این اتصالات شامل سری متمرکز کننده و دیفیوزر هستند. علاوه بر این تکنولوژی حرارت متعادل که در ساختار این سشوار دیده می شود، حرارت را پخش می کند و فقط بر روی یک قسمت خاص از مو متمرکز نمی کند. از نکات حائز اهمیت این نوع موتورها عمر بسیار طولانی آن است که تا حدودی موجب صرفه جویی در هزینه ها میشود. برای فر کردن مو با سشوار چرخشی فیلیپس باید قسمتی از مو را جدا کرده و در درون آن قرار دهید، بعد از آن موتور دستگاه مو را به داخل میکشد و باعث حالت گرفتن آن میشود.

حتما بخوانید:
در این گزارش آمده است که برخی از کنسول های PS5 به دلیل فن های مختلف خنک کننده پر سر و صدا هستند

بهترین سشوار مسافرتی
اندازهی این محصول کوچک است و وزن آن به اندازهای است که آن را قابل حمل میسازد.در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نامهای AC و DC استفاده میشود. سشوار خانگی کوئین (queen) مدل HD320 سشواری مسافرتی دارای دستهی تاشو و موتور 1200 وات DC است که در دو رنگ صورتی و خاکستری و اندازهی کوچک برای استفاده در منزل و مسافرت ساخته شده است. از این سشوار می توان در خانه و برای کسانی که زیاد با آن کار نمی کنند استفاده کرد. این محصول با توان 1500 وات در زمره محصولات پر قدرت سایت بانه گالری قرار دارد. در این میان پرومکس مدل 1200S از تمامی ویژگی های خوب برای یک سشوار مسافرتی خوب برخوردار است. این نوع سشوار برای مصرف خانگی و حرفه ای کاربرد دارد و قابلیت تولید باد سرد را دارد همچنین از توانی به اندازه 1800 وات برخوردار می باشد. سشوار مسافرتی klaime klm-1200 سشوار مسافرتی تاشو میباشد که با دگمه های سرد و گرم مناسب مجالس میباشد. فراموش نکنید که بعد از حالت گرفتن مو باید با باد سرد این حالت را تثبیت کنید. با خرید سشوار مسافرتی از فروشگاه کمپ کالا موهایتان را حالت ببخشید.

بهترین مارک سشوار مسافرتی چیست؟
پس خرید سشوار خود را با دقت بالا انجام دهید. قابلیت تنظیم شدت باد را داراست که می توانید بین سه حالت زیاد، متوسط و خاموش آن را تغییر دهید. در این قسمت ما 46 مدل از بهترین و پرفروش ترین سشوار های سال را برایتان آماده کرده ایم که میتوانید آنها را هم مورد بررسی قرار دهید. البته به دلیل بکارگیری فناوری تولید یون در این محصول ، از وز شدن موها بعد از خشک شدن جلوگیری شده و به خوش حالت ماندن آن ها کمک شایانی می شود. البته فکر نکنید که این سشوارها با توجه به اینکه کوچک هستند قدرت کمتری دارند. به طوری که با یک مولد یون در داخل سشوار، می تواند یون های منفی را منتشر کند که می تواند یون های مثبت را روی موهای مرطوب شما خنثی کند. این ویژگی به خصوص در حین سفر بسیار کارآمد و مهم است. در مجموع با یک محصول جمع و جور اما قدرتمند و کاربردی مواجه هستید که می تواند تمامی نیازهای شما در یک سفر را برطرف کند. تنها افرادی که موهای بلند دارند و یا افرادی که به موهای خود اهمیت زیادی می دهند اهمیت استفاده از سشوار مسافرتی خوب را در حین سفر می دانند.

حتما بخوانید:
این معامله با Lego Black Friday قیمت بزرگترین کشتی Lego Star Wars را کاهش می دهد