از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت این نوع لوله ضخامت آن است. 12 متر سنگین طبق مشخصات فنی بالا 79/430/000 تومان می باشد کانکس کارگاهی سبک در برخی مواقع برای خریدار داشتن یک سازه موقت برای استفاده چند ماهه با کمترین هزینه ممکن مهمترین موضوع می باشد که مثال آن را استفاده در کارگاه های ساختمانی کوچک که در عرض چند ماه یا حداکثر یک سال و نیم پروژه به اتمام می رسد نام برد که در این مواقع با اتمام ساختمان دیگر کمپ های اسکان کارگران و یا دفاتر اداری پروژه بکار نمی آید و می بایست به محل دیگری منتقل و یا به عنوان دست دوم بفروش رسد. برای خرید اینترنتی لوله سفید میتوانید این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. جنسهای مختلفی برای تولید لوله آب استفاده میشوند. اکثر کارخانجات محصولات خود را در دو طول ۶ و ۱۲ متر تولید میکنند. اطلاعات بیشتر در مورد کانکس فانتزی نحوه سفارش و خرید کانکس فانتزی نمونه هایی از کانکس فانتزی که بصورت مکرر مورد تقاضا قرار گرفته و فروش بالایی دارند معمولا بصورت آماده در نمایشگاه کانکس راکو برای خرید وجود دارد که اگر این نمونه ها مطابق با نیاز و انتظارات شما بوده می توانید خرید خود را یک روزه انجام داده و سازه را تحویل بگیرید در غیر این صورت می بایست سفارش ساخت کانکس فانتزی اختصاصی خود را داده که مراحل تولید و تحویل آن به شرح زیر می باشد.

کف کانکس از نوع تخته ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر همراه با کفپوش طرح پارکت مقاوم در برابر سائیدگی می باشد. 2. کانکس پانلی دفتری این مدل بیشتر نوعی کانکس اداری بوده که برای استفاده دفاتر یا شعب سازمان ها و ادارات در محوطه های باز مورد استفاده قرار می گیرد. نمای بیرونی کانکس کافی شاپ ثابت برای همخوانی بیشتر با نوع کاربری و ایجاد حس فضایی دنج و آرامش بخش معمولا از متریال چوب بوده که خود می تواند از نوع ترمو یا چوب روس و یا مصالح مصنوعی طرح چوب باشد. بله، هر دومورد امکان پذیر است و می توان حفاظ استیل از داخل مانند روشی که امروزه در بانک ها متداول است استفاده نمود و هم می توان جداره های شیشه ای کانکس فانتزی را با کرکره های برقی پوشاند اما می بایست در ابتدا تمهیدات لازم برای نصب و عملکرد کرکره ها قبل از اقدام به تولید صورت گرفته باشد. طبیعی است که برای محافظت بیشتر از فلز در مقابل زنگ زدگی و خوردگی از گالوانیزه استفاده شود. اما هزینه ساخت لوله با استفاده از دیگر فلزات بسیار بیشتر است.

گالوانیزه نتیجه ترکیب فرآیندهای پخت و گالوانیزه گرم به منظور تولید یک پوشش تخصصی روی فولاد است. سانتیگراد نقطه ذوب روی است. آنجا که روی یک فلز بسیار واکنش پذیر و الکترونگاتیو است ، نقش آند را بر عهده می گیرد ، بنابراین در صورت محافظت نکردن فولاد مجاور ، ابتدا دچار خوردگی می شود. گالوانیزاسیون شیوه ساخت لولههای گالوانیزه می­باشد که با بهرهگیری از پوشش فلز«روی» بر لوله فولادی انجام می­شود.ضخامتی که بر روی این محصول از روی استفاده میشود چیزی حدود 15 میکرون هست که بسته به اندازه و نوع مصرف میتواند مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این فرمول وزن لوله بر حسب کیلوگرم به دست میآید. وزن لولههای گالوانیزه را کمی بیشتر از این فرمول در نظر میگیرند. بلکه این توان را دارد که ذرات ساینده دیگر را از تماس با فلزات حساس باز دارد. قیمت فلزات تاثیر مستقیمی بر قیمت لوله دارد. ضخامت لوله باید بر اساس میلیمتر وارد فرمول شود. مواردی که باید در پودر روی پوشانده شوند تا حدود 400 درجه سانتی گراد گرم می شوند که در آن پیوند نفوذ دما روی با فولاد صورت می گیرد. الکترودی که برای این کار استفاده میشود، باید متناسب با جنس گالوانیزه ساخته شده باشد تا به آن آسیب وارد نکند.

خورد می شود. این پوشش ترجیحاً به فولاد خورده می شود و محافظتی قربانی برای نواحی آسیب دیده ایجاد می کند. از مهم ترین این فاکتورهای قیمت آنلاین ورق گالوانیزه می توان به میزان ضخامت ورق گالوانیزه، کیفیت کارخانه ای که ورق را تولید می کند و نوع پوششی که روی این ورق ها قرار می گیرد اشاره کرد. همانطور که گفته شد برای ساخت لوله گالوانیزه از آهن و یا فولاد استفاده میشود. به دلیل اینکه قیمت لوله با توجه به وزن آن مشخص میشود و هرچه وزن لوله گالوانیزه بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد لوله گالوانیزه اب بود. البته به هر اندازه که وزن این ورق ها افزایش پیدا کند، قیمت آن نیز بالا می رود. در صورتی که قصد خرید لوله سفید آب را دارید به شما یاد خواهیم داد چگونه وزن این لولهها را محاسبه کنید تا قیمت دستتان بیاید. وقتی شما یک لوله از جنس آهن یا فولاد را گالوانیزه میکنید. خرید کانکس کلبه ای یک روزه انجام و شما می توانید در همن روز سازه را به ملک خود منتقل نمائید مگر اینکه بصورت سفارشی درخواست انجام تغیرات در سازه یا رنگ آن را داشته باشید که در این صورت می بایست دو هفته تا آماده سازی آن صبر کنید و همچنین اگر به دلیل صعب العبور بودن مسیر امکان انتقال آن وجود نداشته باشد می توانید سفارش ساخت در محل را ثبت نموده تا کارشناسان کانکس سازی ما در محل شما حاظر و در ملک شما سازه را بنا کنند که البته از لحاظ قیمت کمی نسبت به قیمت درج شده در سایت متفاوت تر خواهد بود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد لوله گالوانیزه قطر لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر