قیمت آیفون را کاهش دهید: تخفیف آیفون 11 با Verizon 50٪ است


با این پیشنهاد محدود Verizon 50٪ تخفیف عظیم در آیفون 11 دریافت کنید. از امروز تا یکشنبه ، وقتی خط جدیدی از Verizon اضافه می کنید ، می توانید 300 دلار در آیفون 11 پس انداز کنید. این قیمت گوشی هوشمند را به 349.99 دلار کاهش می دهد – یک قیمت خارق العاده برای یک آیفون کاملاً جدید.

فقط برای دریافت این معامله آنلاین ، باید آیفون 11 را با پرداخت ماهانه دستگاه یا خرده فروشی کامل به سبد خرید خود اضافه کنید و سپس یک خط جدید را با یک برنامه واجد شرایط Verizon فعال کنید. سپس به مدت 24 ماه 300 دلار به حساب خود واریز می کنید.

این معامله نه تنها تخفیف خارق العاده ای برای آیفون 11 در نظر گرفته است ، بلکه ورایزون همچنین هنگام خرید به Verizon با Unlimited یا. ، تا 250 دلار کارت Verizon e-Gift Cards نیز ارائه می دهد. این پیشنهاد این یکشنبه پایان می یابد ، بنابراین شما باید قبل از اینکه خیلی دیر شود از این معامله حماسی استفاده کنید.


معامله Verizon iPhone 11:

آیفون 11 با قیمت 649 دلار در Verizon با یک خط جدید 300 دلار در آیفون 11 صرفه جویی کنید
با برنامه واجد شرایط خط جدیدی از Verizon اضافه کنید و 300 دلار از آیفون 11 بارگیری کنید. شما باید آیفون را بصورت آنلاین بخرید و به مدت 24 ماه اعتبار تبلیغاتی 300 دلاری به حساب خود دریافت خواهید کرد.
معامله را ببینید

با خلاصه ما از پیشنهادات بیشتر دیدن کنید بهترین پیشنهادات و قیمت های آیفون 11 و 11 پرو.

به آیفون جدید علاقه دارید؟ نگاه کن بهترین معاملات آیفون 12 و بهترین معاملات آیفون SE.


منبع: subtitle-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>