[ad_1]

ذخیره و محافظت از پرونده های شما اکنون به لطف جمعه سیاه ارزان تر از همیشه است فضای ذخیره ابری کارشناسان pCloud.

آ تخفیف جمعه سیاه منحصراً برای TechRadar Pro خوانندگان قیمت طرح pCloud Lifetime Premium با 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی تا 122.50 دلار را یادداشت می کند. طرح Premium Plus PCloud ، با 2 ترابایت فضای ذخیره سازی ، در جمعه سیاه نیز 65٪ تخفیف دارد و فقط 245 دلار خرده فروشی می کند. تخفیفات از 23 نوامبر – 29 نوامبر 2020 اعمال می شود.

کوپن های دوشنبه سایبری قیمت طرح Lifetime Premium را به 175 دلار و Lifetime Premium Plus را به 350 دلار کاهش دهید. هر دو تبلیغات Cyber ​​Monday شامل رمزگذاری رایگان توسط مشتری با ارزش 125 دلار به صورت رایگان است. این پیشنهاد از 30 نوامبر 2020 – 4 دسامبر 2020 معتبر است.

حق بیمه pCloud مادام العمر: 480 دلار 122.50 دلار در pCloud
به اشتراک گذاری منظم پرونده های بزرگ ممکن است دشوار و زمانبر باشد. این طرح ذخیره سازی ابری 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، حفاظت ، مدیریت پرونده و موارد دیگر را برای یک بار پرداخت ارائه می دهد.

pCloud Lifetime Premium Plus: 980 دلار 245 دلار در pCloud
پرداخت یکباره برای 2 ترابایت فضای ذخیره سازی و سایر ویژگی های شگفت انگیز ، بهترین کار برای کاربرانی که به طور منظم پرونده های بزرگ را به اشتراک می گذارند.

چرا اینقدر زیاد است؟

pCloud ریاضی را انجام داد و پیشنهادی کاملاً مناسب ارائه داد که برای کسانی که به دنبال راهی برای پرداخت بی پایان ماهانه ، تغییر در شرایط و افزایش قیمت هستند ایده آل خواهد بود. با این ارائه دهنده خدمات ، پیش پرداخت کنید و یکی از بزرگترین سهمیه ذخیره سازی ابری در بازار به شما پاداش دهد.

فضای ذخیره سازی ابر با ویژگی های پیشرفته pCloud ساده و در دسترس تر است. این موارد شامل اشتراک لینک ، درخواست پرونده ، امنیت کانال امنیتی TLS / SSL ، دسترسی آفلاین ، اندازه و سرعت نامحدود پرونده ، بازیابی اطلاعات ، پشتیبان گیری و موارد دیگر است.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر