[ad_1]

به روز رسانی

اریکسون

(اعتبار تصویر: اریکسون)

اریکسون مدیر BT را به عنوان مدیر عامل جدید پادشاهی متحده و ایرلند منصوب کرد

کاترین عینلی در ماه فوریه به عنوان مدیرعامل جدید انگلستان و ایرلند به اریکسون خواهد پیوست. آینلی از سال 2007 در BT بود و اخیراً مدیرعامل مشاغل در Enterprise بود. این اهداف جاه طلبی های اریکسون را برای تسریع در استقرار 5G و به روزرسانی 20،000 سایت شبکه در انگلیس تا سال 2024 راهنمایی می کند.

فروشگاه آسمان

(اعتبار تصویر: آسمان)

جرمی دارک در حال کناره گیری از سمت مدیرعاملی Sky است

جرمی داروک ، مدیر عامل Longtime Sky ، پس از 13 سال Sky را ترک می کند و Dana Strong ، رئیس خدمات مصرف کننده در Comcast Cable جایگزین وی خواهد شد.

Comcast شرکت مادر Sky است که در سال 2018 در یک جنگ پیشنهادات 30 میلیارد پوندی شرکت برنده شد.

مدیر عامل شرکت کریستیانو آمون کوالکام

(اعتبار تصویر: کوالکام)

کوالکام کریستیانو آمون را به عنوان مدیر عامل منصوب کرده است

کوالکام در جلسه ای که بیانگر اهمیت روزافزون 5G است ، کریستیانو آمون را به عنوان جانشین استیو مولنکوف که از این کشور اخراج شده انتخاب کرده است.

مولنکوف پس از 26 سال حضور در شرکت ، ابتدا به عنوان مهندس و سپس به عنوان مدیر عامل در مارس 2014 پست خود را در ژوئن ترک خواهد کرد.

تحصیل در منزل

(اعتبار تصویر: Shutterstock)

اپراتورهای تلفن همراه انگلیس خواستار حذف هزینه های داده برای آموزش آنلاین هستند

فراخوانی از اپراتورهای باند پهن و تلفن همراه در انگلیس برای اجرای برنامه های آموزشی و وب سایت های با نرخ صفر به عنوان بخشی از بسته جامع اقدامات برای پشتیبانی از آموزش از راه دور وجود دارد.

برخی از خانوارهای محروم اتصال پهنای باند یا لپ تاپ اختصاصی ندارند و از طریق تلفن های همراه پولی به اینترنت دسترسی دارند.

بورس سهام

(اعتبار تصویر: Pixabay)

NYSE برنامه دفع اپراتورهای تلفن همراه چینی را لغو کرده است

بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) برنامه های حذف سه اپراتور اصلی تلفن همراه در چین را کنار گذاشته است.

“در پرتو مشاوره های بیشتر با مقامات نظارتی مربوطه … [NYSE] امروز اعلام کرد که [it] دیگر قصد ندارد با اقدام حذف به جلو حرکت کند “.

سرویس های جریانی

(اعتبار تصویر: آینده)

استفاده از دسترسی باند پهن به انگلستان در سال 2020 دو برابر شده است.

استفاده از پهنای باند در انگلیس در سال 2020 بیش از دو برابر افزایش یافته است زیرا تأثیر همه گیری ویروس کرونا باعث تسریع در روند بلند مدت افزایش مصرف شده است.

Openreach می گوید شبکه آن در 12 ماه گذشته بیش از 50،000 پتابایت (PB) منتقل کرده است ، در حالی که 22،000 PB تولید شده در سال 2019. رکورد روزانه 15 بار در سال گذشته شکسته شده و متوسط ​​خانوار 3000 فیبر مصرف کرده است. گیگابایت – یا 9 گیگابایت هر روز.

بورس سهام

(اعتبار تصویر: Pixabay)

NYSE اپراتورهای پیشرو تلفن همراه چینی را از لیست خارج می کند

بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) پس از دستور اجرایی ایالات متحده روند حذف نام سه اپراتور اصلی تلفن همراه در چین را آغاز کرده است. با توجه به اینکه سهام هر سه در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ معامله می شود ، این لیست ها تا حد زیادی نمادین است و اعتقاد بر این است که شرکت های آمریکایی فقط سهام اندکی دارند.

با این حال ، این اقدام خشم پکن را به همراه داشت ، وی بار دیگر واشنگتن را به اقدام سیاسی متهم کرد نه به منافع امنیت ملی.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر