جراحی کوچک کردن سینه در آقایان ژنیکوماستی – بانک اطلاعات پزشکی

به این ترتیب، مگر در مواردی که پزشک تشخیص دهد لازم است بیمار یک شب بستری شود، بیمار میتواند با گذشت چند ساعت از بیمارستان gynecomastia حبوب مرخص شود. ممکن است برای تشخیص ناهنجاریهای سینه، ماموگرامی انجام گیرد. همچنین چندین آزمایش خون قبل از جراحی برای ارزیابی کارکرد کبد و کلیه پیشنهاد میشود تا اگر مبتلا به عفونت باشید یا اختلال خون یا کمبود خون داشته باشید، قبل از عمل ژنیکوماستی تشخیص داده شود. ممکن است برای ارزیابی سطوح هورمونی بدنتان، آزمایش خون ضروری باشد. همچنین برای اطمینان بیشتر، MRI نیز ممکن است درخواست شود. یکی دیگر از علت های رایج افزایش سایز بافت سینه آقایان چاقی و اضافه وزن است و کاملا طبیعی است زیرا این ناحیه نیز مانند سایر قسمتهای بدن میتواند چربی های اضافه را ذخیره نماید در افراد چاق این بزرگی اگر به شکل طبیعی باشد، نگران کننده نیست .با کاهش وزن میتوان تا حدودی آن را برطرف کرد.

لیپوساکشن یک روش مؤثر برای کاهش چشمگیر چربیهای بدن است. روش عمل کوچک کردن سینه مردان چگونه است؟ با اینحال، برخی روشها برای کوچک کردن سینه آقایان وجود دارد که عمل کوچک کردن سینه مردان یکی از این روشها است. در بسیاری از موارد، لیپوساکشن به تنهایی یا در ترکیب با دیگر روشها برای برداشتن چربی و بافتهای غده استفاده میشوند. چربی اضافه و بافت غدهای برداشته میشوند. در این موارد، موقعیت و اندازه آروئل را میتوان با جراحی بهتر کرد و پوست اضافی میتواند برداشته شود. اگر وزن بیش از حد بافت سینه موجب شل شدن سینه و کشیدگی آروئل شده باشند، جراح پلاستیک اندازه آروئل را تغییر میدهد. در موارد شدید بزرگی سینه در مردان، حجم بیش از حد بافت سینه ممکن است موجب شل شدن سینه و کشیدگی آروئل (پوست تیره اطراف نوک پستان) میشود. بنابراین ژنیکوماستی نمیتواند علت سرطان باشد بلکه ممکن است نتیجه سرطان باشد. ژنیکوماستی میتواند خطر ابتلا به سرطان سینه را در مردان افزایش دهد. برخی جهشهای ژنتیکی خاص و نیز بیماریهایی مانند سندرم کاودن، سندرم کلاین فلتر و بیماریهای کبدی نیز با این موضوع که یک مرد به سرطان سینه مبتلا شود یا خیر مرتبط هستند.

حتما بخوانید:
سیستم فروش نقطه درخشان POS

پزشک قبل از عمل در مورد سابقه خانوادگی، وضعیت سلامتی، عادتهای سبک زندگی مانند سیگار کشیدن، عمل جراحی قبلی و هرگونه دارویی که مصرف میکنید از شما سؤال میپرسد. در این حالت، شما باید از پزشک خود در مورد روشهای درمان اختلال نعوظ سوال کنید. لازم است که برای انتخاب جراح تمامی جوانب را بررسی کنید و نمونه کارهای قبل و بعد از جراح را مشاهده نمایید. بعد از جراحی سینه ها متورم و کبود هستند و نمی توان تاثیر کامل جراحی را مشاهده کرد. بنابراین تورم بعد از عمل پیکرتراشی یکی از نشانه ها و عوارض طبیعی محسوب می شود. یکی دیگر از گزینه های درمانی می تواند Cryoablation باشد. یکی از روشهای درمانی که برای کوچک کردن سینه مردان استفاده میشود جراحی است. تمرینات ناحیه قفسه سینه (عمدتاً بلند کردن وزنه) و تمرینات شدید ناحیه شکم و پشت، پس از 4 الی 5 هفته از زمان جراحی امکان پذیر خواهد بود. در برخی موارد شاید حتی تا شش هفته زمان لازم باشد تا فردی به انجام کارهای روزمره خود بازگردد.

علت ریشهای به ندرت برای موارد فردی تعیین میشود. بهغیراز برخی شرایط خاص، در اغلب موارد ژنیکوماستی بهخوبی درمان شده و کیفیت زندگی شما ارتقاء خواهد یافت. در این شرایط جای اسکار و بخیه واضح تر است. تنها درمانی که در این شرایط درنظر گرفته شدهاست جراحی است. گاهی نیاز است مشکلات مرتبط با هورمون ها و نحوه اثر آن ها بر روی بدن درمان شود. در پزشکی، گاهی بهترین دارو، ندادن داروست. لیست آدرس و تلفن بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی خوب در همدان را به همراه نوبت دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین مشاهده کنید. بهترین جراح ژنیکوماستی را چگونه پیدا کنیم؟ بنابراین انتخاب جراح مناسب و متبحر می تواند اهمیت بسیار بالایی داشته باشد. از دیگر خطرات جراحی می توان به ایجاد لخته خونی در مواردی که برش ایجاد می شود، اشاره کرد. برخی از این عوارض عبارتاند از خونریزی و عفونت و خطرات مرتبط با بیهوشی. این روش کمتر تهاجمی و همراه با خونریزی کمتر از روش سنتی لیپوساکشن برای از بین بردن چربی است. با دقت زیادی باید در ورزش شما برنامه ریزی شود تا روند از بین بردن چربی سینه مردانه راحت تر و سریعتر طی شود. جراحی ژنیکوماستی مثل همه جراحیهای استاندارد دارای عوارض و خطراتی است که قبل از عمل باید از آنها مطلع باشید.

حتما بخوانید:
هدرز پژو XU7 رانر بلند HZ POWER
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet