«جاسوس مسعده» و «تروریست های داعش» در دام نیروهای امنیتی داخلی لبناننیروهای بخش اطلاعات سازمان امنیت داخلی لبنان یک شهروند سوری را که برای سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی موساد موساد جاسوسی می کرد، دستگیر کردند.

این شهروند سوری پزشک بیمارستانی در استکهلم سوئد بود و در ماه اوت از طریق فرودگاه بیروت وارد لبنان شد و برای رژیم جاسوسی کرد.

این پزشک پس از ردیابی حساب های الکترونیکی استفاده شده توسط اعضای سازمان های جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط افسران بخش اطلاعات سیستم امنیت داخلی لبنان تحت تعقیب قرار گرفت.

این افسران صهیونیست از طریق این حساب ها با مزدوران و جاسوسان خود که در گذشته دستگیر شده بودند ارتباط برقرار کردند. این دکتر از سوئد به بیروت می آمد و سپس از راه زمینی به سوریه می رفت و برای موساد جاسوسی می کرد.

دستگیری عناصر داعش در بیروت

از سوی دیگر روزنامه الاخبار اعلام کرد که نیروهای امنیتی لبنان در چندین عملیات توانستند هشت تن از اعضای سازمان تروریستی داعش را در منطقه «القرائون» واقع در «بقاع غربی» (جنوب غربی) دستگیر کنند.

این روزنامه به نقل از یک منبع امنیتی و انتظامی اعلام کرد که سه نفر از اعضای این گروه تروریستی از اعضای اصلی داعش بودند که قصد داشتند به مقر ارتش لبنان و چندین تاسیسات دیگر در آن کشور حمله کنند. علاوه بر این، پنج عضو دیگر نیز از جمله افرادی بودند که توسط عناصر داعش برای انجام این ماموریت جذب شدند.

الاخبار افزود که اکثر افراد این گروه تابعیت لبنانی داشتند. اما یکی از آنها مهاجری بود که در آمریکای لاتین زندگی می کرد. نام این کشور در آمریکای لاتین هنوز ردیابی نشده است.

حتما بخوانید:
سیر سیاه دکتر بیز برای زود انزالی/09109483228

دیدگاهتان را بنویسید