ترمیم دندان های شیری کودکان – کلینیک دندانپزشکی Tehran Smile

آماده سازی دندان: سپس دندان پزشک محیط دهان و دندان را خشک میکند تا برای درمان آماده شوند. فیلینگ موقت دندان یک نوع فیلینگ است و زمانی از آن استفاده میشود که بیمار روت کانال انجام داده باشد یا آنکه دندان پزشک منتظر آماده شدن فیلینگ پرسلینی، روکش دندان، پل یا ایمپلنت دندان باشد.

از نظر ظاهری و زیبایی نیز به این دلیل که هر دو ماده رنگ مشابه دندان دارند، بسیار طبیعی به نظر می رسند و برخلاف پرکردن با آمالگام که تیره یا نقره ای رنگ است اصلا قابل مشاهده نمی باشد. تصویر برداری با اشعه ایکس: تصاویری که با اشعه ایکس گرفته می شود می توانند پوسیدگی که در مینا در کناره های دندان ها، در جایی که دندان ها به هم می رسند و همچنین در عاج دندان که زیر مینای دندان قرار دارد را نشان دهند. او یک ماده کف بندی یا عامل بی حس کننده نیز روی دندان قرار می دهد.

سپس محیط دندان را از هرگونه پوسیدگی و وجود باکتری پاکسازی می کند و مواد همرنگ دندان را بصورت لایه لایه روی حفره دندان قرار می دهد و بر روی هر لایه پرتو سفت کننده ویژهای تابانده می شود. بعد از آن ممکن است کمی حساسیت دندان داشته باشید. دفعه بعدی که به پر کردن دندان خود نیاز پیدا می کنید، دندان پزشک از ماده متفاوتی استفاده می کند و تغییراتی برای کاهش حساسیت انجام می دهد.

به مرور زمان شکل دهان انسان تغییر پیدا میکند و این تغییرات زمانی اوج میگیرد که دندانهای فرد بریزد و از بین برود. در اثر پر کردن دندان امکان به وجود آمدن حساسیت به گرما و سرما در دندان وجود دارد. در نتیجه استفاده از این روش درمانی، ممکن است دندان شما دچار حساسیت به مواد غذایی گرم و سرد شوند یا احساس نامطلوب در زمان وارد شدن فشار به ترمیم دندان بدون عصب کشی آنها داشته باشند.

حتما بخوانید:
Ravens vs. Steelers بصورت زنده: چگونه امروز هفته دوازدهم مسابقات NFL را از هرجایی تماشا کنیم

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ترمیم دندان پوسیده با موم عسل وب سایت خود باشید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet