[ad_1]

اگر سخاوت پیشنهادهای ارزان تلویزیون را در تعطیلات آخر هفته خرید تعطیلات از دست داده اید – نترسید. فروش Best Buy Cyber ​​Week اکنون اتفاق می افتد و شامل معاملات شگفت انگیزی مانند این تلویزیون 75 اینچی Hisense 75K است در فروش با قیمت 699.99 دلار (999.99 دلار بود). این یک تخفیف 300 دلاری و یک قیمت خارق العاده برای یک تلویزیون صفحه نمایش بزرگ 4K است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین معاملات ما به پایین پیمایش کنید.

پیشنهاد تلویزیون 4K برای روز

سری 75 اینچی هایسنس Hisense تلویزیون HD هوشمند: 999.99 دلار 699.99 دلار در بهترین خرید
300 دلار پس انداز کنید –
این Hisense ممکن است در انتهای ارزان تری قرار داشته باشد ، اما این بدان معنی نیست که با ویژگی های فوق العاده ای همراه نیست. با دستیار Google و Chromecast داخلی ، شروع بسیار خوبی خواهید داشت و همچنین Motion Rate 120 و DTS Sound Studio را دریافت خواهید کرد – از نظر قیمت بد نیست.
معامله را ببینید

این کیت 75 اینچی به لطف رزولوشن 4K Ultra HD که چهار برابر تعداد پیکسل نمایشگر Full HD است ، تصویری خیره کننده ارائه می دهد. تلویزیون Hisense همچنین دارای ویژگی های هوشمندی است که به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود را از صفحه اصلی پخش کنید. همچنین یک دستیار داخلی و یک ریموت صوتی داخلی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید تلویزیون و دستگاه های هوشمند سازگار با خانه خود را کاملاً بدون دست کنترل کنید.

پیشنهادات تلویزیونی بیشتر در بهترین خرید

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر