[ad_1]

دو افسانه ترین بوکسور در تمام دوران ها برای آخرین ایستادن دوباره دستکش خود را به دست می کنند – و نیازی نیست که ثانیه ای از بازی را از دست بدهید. فقط راهنمای ما را در زیر دنبال کنید تا ببینید که چگونه می توانید یک جریان زنده از Tyson vs. Jones ، و همچنین جزئیات مربوط به تاریخ ، زمان ، قیمت Mike Tyson در مقابل Roy Jones Jones Jr و نحوه تماشای آنلاین جنگ از هر کجا را ببینید. در جهان.

تایسون که در دوران اوج خود در دهه 1980 “بدترین انسان روی سیاره” لقب می گرفت ، با ناک اوت 44 از 58 مخالف خود ، به قهرمان سابق چهار دوره جهان ، روی جونز جونیور ، برمی گردد. ناک اوت و در سال 1986 و تنها 20 سال سن ، جوانترین قهرمان سنگین وزن جهان شد.

تایسون و جونز را به صورت زنده تماشا کنید

مسابقه مسابقه تایسون و جونز روز شنبه ، 28 نوامبر ، در پارک ورزشی Dignity Health Sports در کارسون ، کالیفرنیا – محل باشگاه MLS LA Galaxy برگزار می شود. بلیط شب در ایالات متحده از ساعت 21:00 ET / 18:00 PT شروع می شود که ساعت 1:00 به وقت گرینویچ در انگلستان است. برای رویداد اصلی در رینگ قدم بزنید ، انتظار می رود حدود ساعت 23:00 بعد از ظهر / 20:00 بعد از ظهر (3:00 به وقت گرینویچ) ، و در هر کجا که باشید می توانید به همان پوشش قبلی در خانه دسترسی داشته باشید VPN قابل اعتماد در گوشه شما

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر