[ad_1]

پیشنهادات تلویزیونی جمعه سیاه فقط یک روز قبل از خود جمعه سیاه رسماً رسید. ما در حال حاضر پیشنهادهای شگفت انگیزی را از خرده فروشی هایی مانند Walmart ، Best Buy و Amazon از تلویزیون های مختلف ارائه می دهیم که فقط از 99.99 دلار شروع می شود.

یکی از بهترین معامله هایی که تاکنون پیدا کرده ایم مورد زیر است ، در یک تلویزیون عظیم 70 اینچی Hisense 70K که در فروش فقط با 599.99 دلار (899.99 دلار بود). این تخفیف بزرگ 400 دلاری و معامله ای شگفت انگیز برای جمعه سیاه است که قبل از شروع فروش رسمی حتی از آن خارج شود.

معاملات تلویزیونی Hisense جمعه سیاه

سری 75 اینچی هایسنس Hisense تلویزیون HD هوشمند: 999.99 دلار 599.99 دلار در بهترین خرید
400 دلار پس انداز کنید –
این Hisense ممکن است در انتهای ارزان تری قرار داشته باشد ، اما این بدان معنی نیست که با ویژگی های فوق العاده ای همراه نیست. با دستیار Google و Chromecast داخلی ، شروع بسیار خوبی خواهید داشت و همچنین Motion Rate 120 و DTS Sound Studio را دریافت خواهید کرد – از نظر قیمت بد نیست.
معامله را ببینید

این سری Hisense H65 دارای هر آنچه می خواهید در یک تلویزیون صفحه نمایش بزرگ و موارد دیگر داشته باشید. این کیت 75 اینچی به لطف رزولوشن 4K Ultra HD و Dolby Vision HDR ، با رنگ های جسورانه ، روشن و کنتراست واضح ، تصویر خیره کننده ای ارائه می دهد. همچنین از قابلیت های هوشمند Android TV برخوردار است ، بنابراین می توانید فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود را از صفحه اصلی پخش کنید. شما همچنین یک ریموت صوتی و یک دستیار داخلی داخلی دریافت می کنید ، بنابراین می توانید تلویزیون و دستگاه های خانگی هوشمند هندزفری خود را کنترل کنید.

پیشنهادات تلویزیونی بیشتر برای جمعه سیاه

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر