بهترین پیشنهادات ، بسته ها و قیمت های PS4 در دسامبر سال 2020.


معاملات PS4 این هفته به ایالات متحده بازگشته است ، در حال حاضر Best Buy هم PS4 Slim و هم PS4 Pro را با قیمت های غیر تورم ارائه می دهد. با این حال ، لازم به ذکر است که بسیاری از افراد در این ماه بدنبال مکانی برای خرید PS5 هستند ، بنابراین اگر نتوانسته اید کنسول نسل بعدی را تهیه کنید ، می خواهید به ثبت نام ادامه دهید.

این برای معاملات PS4 به چه معناست؟ خوب ، یافتن سهام در PS5 جدید بسیار دشوار است ، به این معنی که اگر به دنبال یک کنسول جدید هستید ، می توانید به راحتی و به راحتی انتخاب کنید ، PS4 هنوز بهترین شرط بندی شماست. اگرچه قیمت های PS5 از نظر ارزش بهتری برای PS5 بهتر هستند ، اما شما همچنان می توانید مجموعه PS4 را در کنسول ارزان تر نسل قبلی ایجاد کرده و در صورت کمی بهتر بودن قیمت (یا زمانی که قیمت سقوط خواهد کرد).

در این صفحه قیمت PS4 Slim (PS4 قدیمی تر و ضخیم تر دیگر متوقف شده است) و جانور 4K که PS4 Pro است را پیدا خواهید کرد. با این حال ، یافتن بسته های PS4 به سختی امکان پذیر است و کسانی که در قفسه هستند در حال حاضر با قیمت های فوق العاده نشسته اند. ما توصیه می کنیم که کنسول را همین حالا خودتان بگیرید.

اگرچه سهام در حال حاضر کمی متزلزل است و شما بهترین قیمت هایی را که در این کنسول های PS4 دیده ایم پیدا نخواهید کرد ، با این وجود گزینه هایی برای PS4 Slim و PS4 Pro پیدا خواهید کرد.

PS5: آخرین سهام آمازون را بررسی کنید
PS5 قبلاً وحشی شده است و اگرچه میزان سهام کم است ، اما طی چند روز آینده می توانیم خرده فروشان کنسول بیشتری را در بازار ارائه دهیم. فروشگاه های زیر را تماشا کنید ، زیرا شما هرگز نمی دانید سهام بیشتری چه زمان می رسد.

حتما بخوانید:
کلاهبرداری های فیشینگ Office 365 از خدمات قانونی Oracle و AWS استفاده می کنند

بهترین خرید | والمارت | توقف بازی
معامله را ببینید

معاملات باریک ps4 ارزان

بهترین پیشنهادات برای PS4

امروزه ، PS4 Slim می تواند بسیار ارزان باشد – در صورت موجود بودن 299 دلار. این قیمت در حال حاضر کاملاً ناسازگار است ، زیرا تقاضای طولانی مدت و ایجاد اختلال در زنجیره های تأمین به این معنی است که سهام در حال حاضر کاملاً ضربه خورده و از دست می رود.

اجازه ندهید که این باعث دلسردی شما شود ، PS4 Slim هنوز یک کنسول عالی برای این قیمت درخشان است و حتی با کنسول PS5 که گوشه گوشه آن است ، ما آن را از صمیم قلب توصیه می کنیم. با این حال به یاد داشته باشید که بهترین توصیه ما برای معاملات PS4 در حال حاضر استفاده از کنسول و بازی ها به صورت جداگانه است ، زیرا می بینیم که بسته های معمولی با قیمت بسیار بیشتر از قیمت استاندارد 349 دلاری آنها است.

PS4 نازک: 299.99 دلار در بهترین خرید
Best Buy این هفته سهام PS4 Slim دوباره در قفسه ها قرار دارد – و با قیمت 299.99 دلار. 50 دلار ارزان تر از آن است که هفته گذشته در والمارت مشاهده کردیم و حتی این قیمت در چند روز گذشته نیز افزایش یافته است.
معامله را ببینید


منبع: subtitle-news.ir