[ad_1]

نرم افزار طراحی رایگان از ابتدای فروتنانه خود مسیری طولانی را طی کرده است. در حالی که برنامه های قدیمی تر برای طراحی بسیار محدود بودند ، نمونه های مدرن آنها بسیار قدرتمند هستند و گزینه های زیادی را به همراه ابزارهای بیشتری در اختیار شما قرار می دهند.

در واقع ، بسیاری از این نرم افزارهای عالی طراحی شبیه سازی واقعی از آبرنگ ، روغن ، پاستیل ، زغال چوب و موارد دیگر را ارائه می دهند. برخی حتی به شما امکان می دهند در سه بعد کار کنید ، بنابراین می توانید الگوهای خود را ایجاد کنید ، بافت ها و جلوه های طراحی خود را اعمال کنید و سپس آنها را با عناصر طرح دار 2D ترکیب کنید تا صحنه ها ایجاد شود و حتی به صورت سه بعدی چاپ کنید. این همه ماجرا نیست. اگرچه این برنامه ها به خوبی با ماوس کار می کنند ، اما با قلم یا صفحه لمسی حتی یکپارچه تر عمل می کنند ، زیرا شما بر قلموها و قلم های مجازی خود کنترل مستقیم دارید. و همه اینها بدون اینکه هزینه ای برای شما داشته باشد.

به ما کمک کنید تا بهترین نرم افزار رایگان طراحی ویندوز را برای نیازهای خود انتخاب کنید. برخی از این ابزارها برای تصویرگران جدی طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر برای نگهداری کودکان بدون سر و صدا از نقاشی واقعی بهتر است. چیزی برای همه وجود دارد – تنها محدودیت ها تخیل و مهارت های شما هستند.

تقسیم کننده

به طور کلی بهترین نرم افزار رایگان طراحی است Adobe Illustrator CC
اگر یک طراح یا تصویرگر حرفه ای باشید ، نرم افزار استاندارد ویرایش بردار را در صنعت شکست نخواهید داد. Adobe Illustrator به عنوان یک برنامه مستقل یا به عنوان بخشی از بسته Creative Cloud ، همراه با Photoshop ، Lightroom و موارد دیگر در دسترس است. چه در حال ایجاد آیکون های برنامه و چه در بیلبوردهای تبلیغاتی باشید ، این ابزار دارای تمام ابزارهای مورد نیاز شماست و بصورت یکپارچه با سایر نرم افزارهای Adobe کار می کند. مانند گزینه های زیر رایگان نیست اما بهترین ابزار در کلاس خود است.

گچ

(اعتبار تصویر: بنیاد کریتا)

1. تحت پوشش

با بالاترین کیفیت نرم افزار طراحی ، کاملا رایگان برای همه هنرمندان

سیستم عامل: ویندوز ، macOS ، لینوکس

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر