[ad_1]

معاملات سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس به لطف عرضه اخیر نوت 20 و انحصاری گلکسی اس 20 پلاس ، ممکن است خبر جدیدی نباشد ، اما همچنان یک دستگاه عالی در سال 2020 است. علاوه بر این ، اغلب می توانید آن را با قیمت نسبتاً پایین در در مقایسه با تکرارهای جدیدتر ، خصوصاً قفل نشده است. در اینجا بررسی بهترین قیمت های این هفته را در Samsung Galaxy S10 Plus برای کمک به پیشنهاد دهندگان آینده در این هفته بررسی می کنیم ، بنابراین فقط برای جدیدترین ها پایین بروید.

سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس دارای یک چیپ ست Snapdragon 855 (یا معادل Exynos بستگی به منطقه شما دارد) ، دوربین جلوی دوگانه برای جلوه های عمق و دوربین های عقب سه گانه (عریض ، فوق العاده عریض و تله) برای انعطاف پذیری دارد که مطمئناً تجربه دوربین را افزایش می دهد. سامسونگ سپس نمایشگر 6.4 اینچی Infinity-O وجود دارد که نسبت صفحه نمایش به بدنه باورنکردنی 93.1٪ را ارائه می دهد.

با تمام این اوصاف ، متأسفانه Samsung Galaxy S10 Plus ارزان قیمت عرضه نخواهد شد. اما ما جزئیات معاملات اپراتورهای تلفن همراه را داریم که می تواند با تقسیم قیمت دستگاهها در ماهها و سالها ، دریافت تخفیف یا برنده شدن رایگان شما به شما کمک کند. برای مدت زمان محدودی ، سامسونگ با معاملات واجد شرایط حداکثر 250 دلار Galaxy S10 Plus قفل نشده را ارائه می دهد.

Samsung Galaxy S10 Plus توسط اپراتورها ارائه می شود

Samsung Galaxy S10 Plus: 849 دلار 624.99 دلار با معاملات واجد شرایط در سامسونگ
اگر به دنبال این معامله آنلاک هستید و دستگاه قدیمی خود را برای تجارت آماده کرده اید ، فکر کنید Galaxy S10 Plus جدید خود را مستقیماً از فروشگاه رسمی سامسونگ بگیرید. آنها به طور بالقوه تا 200 دلار از حساب قبلی شما از طریق تخفیف فوری کسر می کنند و حتی تلفن های دارای صفحه نمایش ترک خورده را نیز به همراه خواهند داشت.
معامله را ببینید

به جدیدترین گوشی گلکسی علاقه دارید؟ نگاه کن بهترین قیمت ها و پیشنهادات در Samsung Galaxy S20.

شما همچنین می توانید ببینید بهترین پیشنهادات و برنامه ها برای Samsung Galaxy S10.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر