بهترین معاملات آیفون X برای دسامبر سال 2020مانند اکثر مردم ، ما طرفدار آیفون X هستیم. این اسمارت فون کاملاً بزرگ و مضحک قدرتمندی که در نوامبر 2017 به مناسبت دهمین سالگرد آیفون منتشر شد ، یک پیشرفت بزرگ در زمینه فناوری و طراحی برای اپل بود. نوآوری های آن هنوز در آیفون 11 پرو کاملاً جدید وجود دارد.

اگر در حال خرید آیفون X هستید ، مطمئناً آن را برای این نوآوری ها انتخاب می کنید – و به خوبی می دانید که یکی از گرانترین ها است. بنابراین اگر می خواهید بهترین معامله را برای آیفون X پیدا کنید ، به جای مناسب رسیده اید.

قیمت این گوشی از زمان معرفی آیفون 11 پرو و ​​آیفون XS در سال گذشته اندکی کاهش یافته است و ما در وب جستجو کردیم تا بهترین معاملات را پیدا کنیم. شما می توانید با خرید و فروش تلفن قدیمی در اکثر اپراتورها پس انداز کنید یا با تقسیم قیمت به پرداخت کم ماهانه ، از بار مالی خود بکاهید.

در زیر می توانید قیمت نسخه های قفل نشده آیفون X در زیر و همچنین پیشنهادهای شرکت مخابراتی مورد علاقه خود را در پایین صفحه مقایسه کنید.

اگر به مدل گوشی جدیدتری علاقه مند هستید ، می توانید بهترین ها را مشاهده کنید معاملات آیفون XR و بهترین قیمت و پیشنهادات آیفون 11 و 11 پرو.


منبع: subtitle-news.ir

حتما بخوانید:
بنیاد لینوکس یک گواهینامه جدید سطح اول IT ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید