[ad_1]

این هفته بهترین قیمت ها و معاملات بهترین قیمت Apple HomePod در دسترس شما قرار دارد ، بنابراین اگر به دنبال معامله با یکی از بهترین بلندگوهای هوشمند موجود هستید ، به مکان مناسب رسیده اید. مقایسه قیمت ما در زیر همه خرده فروشان مورد علاقه ما را روزانه مرتب می کند تا بهترین قیمت های Apple HomePods را که می توانیم پیدا کنیم ، نشان دهیم ، بنابراین فقط کافی است به پایین بروید تا امروز در دسترس باشد.

اگر بعداً به لیست دستگاههای هوشمند خانگی موجود اضافه می شود ، اگر از قبل محکم در اکوسیستم iOS قرار گرفته اید و Siri را به Google Assistant یا Alexa ترجیح می دهید ، HomePod هنوز ایده آل است. Home Pod با داشتن یک اسپیکر عالی ، قطعاً مخاطبان صوتی صوتی را هدف قرار داده و مشکلی برای پر کردن یک اتاق کامل با آهنگ های با دقت بالا ندارد.

اوه ، بله قیمت آماده باشید ، زیرا Apple HomePod ارزان نیست. از طرف مثبت ، اخیراً اپل کاهش مداوم قیمت بلندگوی هوشمند گران قیمت خود را اعلام کرد. قیمت HomePod اکنون به جای 349 دلار در ایالات متحده از 299 دلار شروع می شود. قیمت اولیه HomePod در انگلیس 279 پوند در مقایسه با 319 پوند اصلی است ، در حالی که استرالیایی ها اکنون می توانند به جای 499 دلار 469 دلار بپردازند. اگر می خواهید هزینه های بسیار کمتری خرج کنید ، ارزش این را دارد که نگاهی به ما بیندازید پیشنهادات اولیه Google یا قیمت در Amazon Echo.

  • Amazon Music Unlimited را با یک نسخه آزمایشی رایگان امتحان کنید: آمریکا | بریتانیای کبیر | در

سیب homepods قیمت ارزان ارائه می دهد

  • اطلاعات بیشتر در مورد Apple HomePod را در Apple مشاهده کنید

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر