بهترین روترهای بی سیم 2020: بهترین روتر موجود امروز


بهترین روترهای بی سیم برای اتصال به شبکه بسیار حیاتی هستند. این روتر از ISP محلی شما احتمالاً قابل قبول است. و احتمالاً می توانید با استفاده از یکی از آنها کمی بیشتر از آن خارج شوید بهترین سیمهای الحاقی برای Wi-Fi. اما هنوز یک دستگاه مقرون به صرفه مسئول سیگنال Wi-Fi خود خواهید داشت که اگر بخواهید یک سیگنال پایدار و قابل اعتماد در خانه یا محل کار خود داشته باشید امیدوار کننده نیست.

کارایی که از بهترین روترهای بی سیم خواهید گرفت شب و روز است. این سیگنال نه تنها قویتر و قابل اعتمادتر خواهد بود بلکه بسیاری از کاربران و دستگاه ها مجبور نیستند برای پهنای باند مبارزه کنند. و این دستگاه ها معمولاً دارای ویژگی های اضافی فوق العاده ای مانند پورت بیشتر برای دستگاه هایی هستند که به آنها احتیاج دارند یا پشتیبانی از خانه هوشمند.

خواه در آنلاین با دوستان خود بجنگید بهترین بازی های رایانه ای از این جدید کامپیوتر بازینشستن در جلسات مهم آنلاین یا سه روز بعد بهترین نمایش های Netflix، شما نمی خواهید یک روتر متوسط ​​برای وقفه در موارد مهم صحبت کند. و برای کمک به شما در یافتن بهترین روترهای بی سیم ، ما پیشنهادات خود را در اینجا گردآوری کرده ایم ، از جمله بهترین ها روترهای شبکهتا بتوانید بیشترین بهره را از شبکه خود ببرید.

Google Nest Wifi Google Wifi را می گیرد و قابلیت های Google Home را به آن می دهد. (اعتبار تصویر: گوگل)

1. Google Nest Wifi

Google Wifi و Home سرانجام با هم

سرعت: 802.11a / b / g / n / ac 2.4 گیگاهرتز / 5 گیگاهرتز به طور همزمان دو باند ارتباط: پورت های اترنت دو گیگابایتی ویژگی: تراشه امنیتی پیشرفته ، نقطه Nest Wifi با دستیار Google ، کنترل حریم خصوصی


منبع: subtitle-news.ir

حتما بخوانید:
Oppo Find X3 تاریخ انتشار ، قیمت ، نشت و تاخیرهای احتمالی