بهترین برنامه ها برای تلفن های همراه ارزان در دسامبر 2020: گزینه های 5 دلار در ماه


راهنمای ما برای دستیابی به بهترین برنامه ها برای تلفن های همراه ارزان ، منبع جهانی شما برای یافتن راهی مناسب برای پس انداز صدها نفر از قبض تلفن سالانه شماست. ما یک کل شبکه را اسکن کردیم تا بهترین عکس های خود را پیدا کنیم ، با چاپ خوب و مقایسه بسته ها برای تعیین بهترین گزینه های ارزان قیمت امروز در بازار (به نظر ما).

برنامه های ارزان برای تلفن های همراه: اتصال سریع

برنامه های تلفن همراه ارزان بسته به میزان داده موردنظر شما معمولاً از 10 تا 30 دلار است و معمولاً کاملاً سازگار است. در حال حاضر تعداد زیادی شرکت بزرگ در بازار وجود دارد ، اما ما فقط در این مقاله بر روی علاقه مندی های خود تمرکز کرده ایم و براساس تصمیمات خود تصمیم می گیریم که معمولاً بر اساس کدام برنامه ها بیشتر افراد مناسب است.

این شرکت ها به لطف استفاده از شبکه های بزرگتر از شرکت های مخابراتی – سیاستی که معمولاً “خوکچه” نامیده می شود ، چنین قیمت های کمی را ارائه می دهند. اگرچه این ممکن است به معنای سرعت پایین در ساعات اوج ترافیک باشد ، زیرا این شرکتهای کوچکتر هزینه مستقیم را برای شبکه های فیزیکی پرداخت نمی کنند ، اما می توانند پس انداز را مستقیماً به شما کاربر انتقال دهند.

مثل همیشه ، قبل از شیرجه رفتن ، می خواهید تصور روشنی از میزان داده ، دقیقه و متن مورد استفاده در ماه داشته باشید و اینکه کدام اپراتورها بهترین پوشش را در منطقه شما دارند. خوشبختانه ، در اینجا گزینه های ارزان طرح تلفن همراه برای همه نیازهای کاربر و همچنین برخی از بهترین نکات در مورد نحوه صرفه جویی در هزینه و بررسی پوشش خود در زیر ارائه شده است.

اگر می خواهید میزان دسترسی خود را کمی افزایش دهید ، ما در صفحه اصلی خود گزینه های بیشتری با بهترین برنامه ها برای تلفن های همراه داریم. شما می توانید این برنامه های ارزان قیمت تلفن همراه را با آنچه اپراتورهای بزرگ در صفحات طرح Verizon و AT&T ارائه می دهند مقایسه کنید.

بهترین برنامه ها برای تلفن های همراه ارزان: بهترین معاملات

بهترین برنامه ها برای تلفن های همراه ارزان در ایالات متحده

در اینجا ما انتخاب خود را تقسیم می کنیم و به هر یک تحلیل سریع می دهیم. در اینجا تمام اطلاعات اساسی را که باید بدانید ، مانند هزینه های ماهانه ، کمک هزینه داده و پوشش ، پیدا خواهید کرد.

1. بهترین ارزش

تلفن همراه نعناع شبکه T-Mobile قرارداد 3-12 ماهه 3 – داده 12 گیگابایتی 15 دلار – 25 دلار در ماه
Mint Mobile به طور کلی انتخاب ما برای ارزان ترین برنامه برای تلفن های همراه ارزان است. اگرچه آنها کاملا ارزانترین نیستند ، اما برنامه های او تمایل به ارائه پشتیبانی گسترده از داده ها و امتیازات مالی ، به ویژه برای برنامه 8 گیگابایتی او دارد ، که درست در این نقطه تعادل مناسب برای اکثر مردم است. لطفا توجه داشته باشید که برای دریافت بهترین قیمت ها در Mint Mobile ، باید به قطعات 3 ماهه متعهد شوید – که می توانید آن را به صورت اقساط ماهانه یا خریدهای پیش پرداخت پرداخت کنید. اگرچه این ممکن است در مقایسه با قراردادهای یک ماهه سایر شرکت های کوچک ، کمی انعطاف پذیر به نظر برسد ، اما آنچه که Mint Mobile را متمایز می کند ، Hotspot رایگان تلفن همراه نامحدود و دسترسی 5G است – چیزی که معمولاً برای برخی از برنامه های ارزان قیمت حق بیمه پرداخت می کنید.

این برنامه های خارق العاده تلفن همراه را در Mint Mobile بررسی کنید

2. بهترین نامحدود

قابل مشاهده | شبکه Verizon قرارداد 1 ماهه داده نامحدود ماهانه 40 دلار
Visible با 40 دلار در ماه یک سرویس کاملاً خارق العاده را ارائه می دهد ، و آن را به روشی نسبتاً ارزان و بی معنی برای تأمین یک برنامه کاملاً نامحدود تلفن همراه تبدیل می کند. آنچه که واقعاً معامله در کتابهای ما را مهر و موم می کند این واقعیت است که شما یک نقطه دسترسی موبایل کاملا رایگان در قیمت دریافت می کنید و همچنین پاداش اضافه شده ای که Visible در شبکه والد Verizon خود کار می کند – بستن آن به بهترین پوشش در کل کشور.

از طرح داده های نامحدود اعتباری قابل مشاهده قابل مشاهده ما دیدن کنید

3. ارزانترین ارزان

سلام | شبکه دو سرعت قرارداد 1 ماهه 500mb – داده نامحدود 5 دلار – 39 دلار در ماه
Tello یک اپراتور نسبتاً جدید MVNO (کوچکتر) است که رویکرد انعطاف پذیری در ساخت برنامه خود دارد ، به شما امکان می دهد موارد اضافی مختلفی را که برای یک برنامه ارزان تر لازم ندارید قطع کنید. در اینجا می توانید به 5 دلار کاهش پیدا کنید ، اما انتخاب ما برنامه اقتصادی است که فقط با 10 دلار در دسترس است و به شما متن و تماس نامحدود و 1 گیگابایت داده می دهد. اتصال رایگان تلفن همراه بدون قرارداد و امکان پیکربندی مجدد برنامه خود در هر زمان نیز پاداش های بسیار خوبی است.

حتما بخوانید:
معاملات Beats Cyber ​​Monday 2020: آمازون در حال فروش هدفون Beats by Dre است

طرح ایده آل تلفن همراه ارزان خود را در Tello پیکربندی کنید

4. پوشش Verizon

توئیگبی شبکه Verizon قرارداد 1 ماهه 3 – داده 10 گیگابایتی 20 دلار – 26.25 دلار در ماه
Twigby یک گزینه عالی برای کسانی است که بهترین پوشش را از Verizon در منطقه دریافت می کنند ، اما می خواهند از گزینه پیش پرداخت ارزان تری استفاده کنند. طرح آن کاملاً شبیه به Mint Mobile است – با سه سطح مختلف که از 20 دلار در ماه برای 3 گیگابایت داده شروع می شود ، به علاوه یک متن و برنامه مکالمه نامحدود. آنها در حال حاضر یک پیشنهاد مقدماتی خارق العاده را برای کاربران جدید ارائه می دهند – در صورت تعویض حداقل 5 دلار در ماه به شما تخفیف می دهد ، بنابراین قطعاً آنها را جایگزین ارزان تری برای Verizon بدانید.

تمام گزینه های طرح پیش پرداخت Twigby را مقایسه کنید

5. پوشش AT&T

مکالمه تمیز شبکه AT&T قرارداد 1 ماهه 2 گیگابایت – داده نامحدود 20 تا 50 دلار در ماه
بهترین برنامه ما برای تلفن های همراه ارزان برای AT&T در حال حاضر Pure Talk است که مانند سایر MVNO های سیستم عامل موجود در لیست ما یک سیستم انعطاف پذیر برای سطح قیمت ها بدون قرارداد ارائه می دهد. Pure Talk در حال حاضر ماه اول را با 50٪ از میزان طبیعی ماهانه ارائه می دهد – برای کسانی که مایلند قبل از ارتکاب تلاش کنند ، عالی است. آنها همچنین در حال حاضر 100 دلار تخفیف برای همه آیفون های جدید ارائه می دهند که گزینه دیگری برای کسانی است که می خواهند با برنامه خود تلفن ارزان تری بگیرند.

تمام گزینه های طرح پیش پرداخت Pure Talk را مقایسه کنید

6. پوشش T-Mobile

تقویت موبایل شبکه T-Mobile قرارداد 1 ماهه 1 گیگابایت – داده نامحدود 10 دلار – 60 دلار در ماه
همراه با Mint Mobile ، Boost Mobile بهترین گزینه برای کسانی است که فکر می کنند بهترین پوشش را در شبکه T-Mobile دارند. آنها تمایل دارند کمی بیشتر روی گزینه های داده نامحدود و بزرگ متمرکز شوند ، اما همچنان از افرادی با بودجه مراقبت می کنند ، برنامه هایی که برای برنامه 2 گیگابایتی ، مکالمه و متن نامحدود فقط از 10 دلار در ماه شروع می شوند. Boost Mobile ، برخلاف اکثر شرکت های مخابراتی ارزان قیمت MVNO ، همچنین دارای یک جایزه اضافی است که تخفیف های مربوط به طرح خانواده را ارائه می دهد که روش کلی دیگری برای صرفه جویی در هزینه حساب شما است.

تمام گزینه های طرح پیش پرداخت را در Boost Mobile مقایسه کنید

7. پوشش دو سرعته

جمهوری بی سیم | Sprint و T-Mobile | قرارداد 1 ماهه 1 گیگابایت – داده نامحدود 20 دلار – 25 دلار در ماه
Republic Wireless در گذشته از شبکه های LTE Sprint و T-Mobile برای پوشش خود استفاده کرده است ، اگرچه این به دلیل ادغام این دو کمتر شده است. به هر صورت ، جمهوری در تعدادی از برنامه ها پوشش فوق العاده و یک طرح قیمت گذاری عالی و عادلانه را ارائه می دهد ، با شروع فقط 20 دلار در ماه برای 1 گیگابایت ، یک متن و برنامه مکالمه نامحدود. همچنین آنها فرصت خوبی برای پرداخت اقساط سالانه برنامه شما دارند که تخفیفی معادل دو ماه رایگان در سال به شما می دهد.

تمام گزینه های طرح پیش پرداخت را در Republic Wireless مقایسه کنید

8. بهترین برای افراد مسن

تینگ | T-Mobile & Sprint | قرارداد 1 ماهه 0 – اطلاعات 2 گیگابایتی 15 دلار – 30 دلار در ماه
هر یک از برنامه های ارزان قیمت تلفن همراه این هفته در لیست ما برای سالمندان مناسب است ، زیرا می دانیم که آنها به اندازه دیگران نیازهای متنوعی دارند ، اما ما می خواهیم Ting را به عنوان گزینه عالی دیگر برجسته کنیم. Ting سیستم مشابهی را برای طراحی برنامه شما به عنوان Tello مدیریت می کند ، اما با اضافه کردن پاداش اضافه کردن چندین خط به برنامه شما. متعاقباً ، این یک گزینه عالی برای زوج های مسن تر است که فقط می خواهند یک حساب کاربری داشته باشند یا می خواهند استفاده از داده های غیرضروری را از برنامه خود به نفع یک حساب ارزان تر به عنوان یک کل کاهش دهند.

حتما بخوانید:
Apple M1 Mac آموزش هوش مصنوعی را بسیار سریعتر انجام می دهد

تمام گزینه های طرح پیش پرداخت را در Ting مقایسه کنید

س questionsالات متداول درباره یک طرح ارزان قیمت تلفن همراه

بهترین برنامه ها برای تلفن های همراه ارزان -

(اعتبار تصویر: آینده)

چگونه با یک برنامه ارزان قیمت تلفن همراه پس انداز کنیم؟

به یک محیط کوچکتر بروید

با جابجایی به یکی از برنامه های ارزان قیمت تلفن همراه که در این مقاله ذکر شده است ، اکنون به دنبال صرفه جویی بالقوه صدها دلار در سال از قبض تلفن همراه خود در مقایسه با قرارداد با یکی از اپراتورهای اصلی هستید. انتخاب نامحدود برتر ما را انتخاب کنید ، به عنوان مثال ، Visible ، که در حال حاضر یک طرح داده نامحدود را فقط با 40 دلار در ماه ارائه می دهد. این صورتحساب ماهانه 30 دلار کمتر از ارزانترین گزینه اشتراک نامحدود در شرکت مادر Verizon است ، بنابراین با تعویض واقعا می توانید پس انداز خود را پس انداز کنید.

آنچه را که نیازی ندارید برش دهید

مطمئناً ، بهترین راه برای پس انداز از صورتحساب ماهانه با یک برنامه ارزان قیمت تلفن همراه ، بررسی میزان استفاده و سپس قطع مواردی است که نیازی به آن ندارید. اگر به طور تصادفی فردی هستید که تمایل به استفاده زیاد از تلفن در حین حرکت ندارد ، ممکن است برای چیزی کمی کمتر از این محدودیت بالای داده ماهانه صرف نظر کنید ، اما سپس استفاده از WiFi خانه یا محل کار خود را انتخاب کنید. اکثر اپراتورهای کوچکتر تمایل دارند داده ها و متن های نامحدود را در برنامه های استاندارد خود ترکیب کنند ، بنابراین بیشترین پس انداز باعث کاهش داده های ماهانه می شود. خوشبختانه گزینه های انعطاف پذیر بسیاری مانند موارد ذکر شده در بالا وجود دارد که در صورت تصمیم به کاهش ، می تواند گزینه مناسب خود را پیدا کنید.

استفاده از طرح را مرور کرده و از جمع آوری اطلاعات خودداری کنید

با استفاده از هرگونه طرح ارزان قیمت تلفن همراه ، اطمینان حاصل کنید که قبل از تعهد به یک برنامه ، مقدار زیادی داده ، دقیقه و پیامک را در ماه جمع می کنید. در حالی که بسیاری از این شرکت های مخابراتی طرح های قیمت گذاری قابل انعطاف و توانایی ارتقا plan برنامه شما را در حین حرکت ارائه می دهند ، اگر به طور تصادفی از کمک هزینه ماهانه خود فراتر بروید ، برخی از آنها می توانند کمک هزینه قابل توجهی دریافت کنند. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که فکر تقریبی در مورد استفاده ماهانه خود دارید و به شرایط شرکت مخابراتی در مورد هرگونه اضافه هزینه احتمالی پنهان که ممکن است قبل از تعهد در شرایط خود دفن شود ، توجه ویژه ای داشته باشید.

چگونه این برنامه های تلفن همراه بسیار ارزان است؟

اپراتورهای کوچکتر (MVNO) شبکه های پوشش سلولی خاص خود را ندارند ، در عوض یک “مبادله کننده” را در یکی از چهار شبکه اصلی انتخاب می کنند. این مزیت اصلی MVNO است که مجبور نیست برای نگهداری زیرساختهای فیزیکی مورد نیاز یک شبکه تلفن همراه هزینه های زیادی را برای تعمیر و نگهداری بپردازد ، اما با این وجود به آنها امکان می دهد تا پوشش زیادی داشته باشند. این پس انداز به این معنی است که آنها می توانند با هزینه های سربار بسیار کمتری کار کنند و به طور کلی برنامه های تلفن همراه ارزان تری را به مشتریان خود ارائه دهند.

با این حال ، همه اینها با یک دردسر همراه است ، زیرا شرکتهای بزرگ مخابراتی دوست دارند ارتباطات مشتریان خود را در اولویت قرار دهند ، وقتی شبکه به طور کلی ترافیک زیادی ببیند. این می تواند منجر به اصطلاح “اولویت بندی” برای مشتریانی شود که از یک شرکت مخابراتی استفاده می کنند ، که اساساً منجر به اتصال کندتر از طریق LTE (بدون اینترنت WiFi) می شود. با این حال ، پس انداز احتمالی هنگام مسافرت با یک اپراتور کوچکتر معمولاً از مضرات اتصال کندتر بالقوه برای اکثر افراد بیشتر است.

چه کسی بهترین پوشش را دارد؟

تمام برنامه های تلفن همراه ارزان قیمت ارائه شده در این مقاله توسط شرکت های MVNO با استفاده از شبکه های بزرگتر حامل Verizon ، AT&T و T-Mobile ارائه می شود. همه آنها پوشش خوبی در سراسر کشور دارند ، اما شما قطعاً می خواهید با استفاده از مجموعه پوشش در وب سایت هایشان ، کدام یک برای شما بهترین است.

در اینجا چند لینک سریع به صفحات مختلف آورده شده است که می توانید به طور مستقیم پوشش خود را بررسی کنید. فقط کد پستی خود را وارد کنید یا مکان خود را بر روی نقشه های ارائه شده نشان دهید تا ببینید کدام شرکت بزرگ حمل و نقل بهترین پوشش را در منطقه شما دارد.


منبع: subtitle-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıgercekhoca.org