برترین هدایای کریسمس برای گیمرهای پلی استیشن: از PS5 گرفته تا کالاهای عالی


فکر کردن در مورد بهترین هدایای کریسمس برای گیمرهای پلی استیشن سخت است؟ وقتی سرانجام از خانواده یا دوستانتان که عاشق همه چیزهای Sony هستند ، یک لیست آرزو دریافت می کنید ، بدون شک یک چیز در بالا خواهید دید: PS5.

با کنترلر بی سیم جدید DualSense در حال تغییر بازی ، وسایل جانبی خیره کننده و شاید کتابخانه بوت بهتر از Xbox Series X با Remas Souls Remaster و Spider-Man: Miles Morales ، چیزی برای هیجان کنسول جدید سونی وجود دارد. مشکل این است که تهیه آن تقریباً غیرممکن است (اگر می خواهید PS5 را بخواهید به روز کنید ، به راهنمای ما مراجعه کنید).

اگر در حال خرید گیمر در زندگی خود هستید – یا برای خود – در اینجا بهترین بهترین هدایای کریسمس و اقلام تعطیلات را برای طرفداران PlayStation داریم. و این شامل یکی از بهترین بازی های PS4 است که امسال منتشر شده است ، و موارد عالی دیگر اگر اکنون برای تهیه PS5 تلاش می کنید.

PS5

(اعتبار تصویر: سونی)

1. کنسول PS5 825 GB

سونی نسل بعدی کنسول ها را معرفی می کند


منبع: subtitle-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>