با این معامله شگفت انگیز از Parallels Desktop ویندوز را روی Mac خود راه اندازی کنیدهنگامی که برنامه های ویندوزی وجود دارد که با نسخه های Mac همراه نیستند ، یا اگر لازم است داده های خود را از Windows به Mac منتقل کنید ، Parallels Desktop شما را تحت پوشش قرار می دهد. این جمعه سیاه آنها هستند 20٪ تخفیف از قیمت عادی آنها.

با این 20 درصد تخفیف محدود برای Black Friday ، کاربران می توانند نسخه کامل Parallels Desktop را فقط با 79.99 دلار دریافت کنند یا فقط 39.99 دلار را به قیمت کامل ارتقا دهند ، بنابراین می توانند فقط در شش ثانیه ویندوز را راه اندازی کنند . این پیشنهاد تا 3 دسامبر ادامه دارد.

Parallels Desktop Pro Edition: 99.99 دلار 79.99 دلار در سال در Parallels Desktop
محبوب ترین نسخه Parallels Desktop که توسط توسعه دهندگان ، آزمایش کنندگان و کاربران معتبرترین نرم افزار مجازی سازی دسک تاپ به مدت 14 سال ترجیح داده می شود. معامله را ببینید

از ویژگی های شگفت انگیز مانند قدرت پردازش بیشتر ، بارگذاری پرونده های بزرگ VM ، بالم شبکه ، افزودنی استودیوی بصری و پشتیبانی مجازی سازی برخوردار شوید. این بهترین انتخاب برای کاربران Mac است که می خواهند با ویندوز کار کنند.

Parallels Desktop Pro Edition با سرورهای OS X ، Windows 10 ، 8.1 و 7 ، Linux ، Unix و macOS کار می کند. کاربران انتقال و سوئیچ بین سیستم عامل ویندوز و مک را به صورت یکپارچه و به راحتی تنظیم شده و به سرعت برق می گیرند.

چرا این معامله خوبی است؟

بدون نیاز به راه اندازی مجدد ، برنامه های کامل ویندوز را به همراه برنامه های macOS راه اندازی کنید. نصب سریع و آسان به طور خودکار تشخیص می دهد که کاربران برای شروع به کار در عرض چند دقیقه باید شروع کنند. Parallels Desktop 16 برای Mac برای سرعت ، عملکرد و سهولت استفاده طراحی شده است تا بهترین تجربه ویندوز را در Mac به مشتریان ارائه دهد.


منبع: subtitle-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>