با این دسته بازی Razer Raiju Mobile Black Friday صرفه جویی کنید


آیا می خواهید مهارت های بازی خود را در حال حرکت کسب کنید؟ پس این معامله جمعه سیاه برای شما است. گیم پد موبایل Razer Raiju Mobile تخفیف کمیابی از انتخاب جمعه سیاه آمازون دریافت کرد و آن را از قیمت معمول 89.99 دلار به 79.99 دلار جذاب تر کاهش داد.

Razer Raiju Mobile: 89.99 دلار بود اکنون 79.99 دلار در آمازون (پس انداز 10 دلار)
جلسات بازی موبایل خود را با Razer Raiju Mobile mount تنظیم کنید – کنترل های کنسول مانند خود را به تلفن هوشمند خود ارائه دهید. می توانید به صورت جداگانه هر چهار دکمه چند منظوره را به دستور دلخواه خود تنظیم کنید ، به علاوه می توانید حالت فعال سازی مو را از طریق دو سوئیچ اضافی فعال کنید.
معامله را ببینید

تجهیزات Razer معمولاً با قیمت بالاتری نسبت به سایر مارک های بازی ارائه می شوند و به همین ترتیب ارزش خود را کمی بهتر از سایر تولید کنندگان لوازم جانبی حفظ می کنند. بنابراین بیایید ببینیم که حتی تخفیف اندکی از این دست نیز عالی است – به خصوص اینکه سرویس های پخش بازی مانند Xbox Game Pass و Google Stadia به طور فزاینده ای جلسات بازی ما را در جاده مشاهده می کنند.

در آمریکا نیستید؟ در اینجا بهترین معاملات Razer در نزدیکی شما وجود دارد:

TechRadar تمام بهترین معاملات منتهی به جمعه سیاه را جمع بندی می کند و ما بهترین ها را ارائه داده ایم معاملات جمعه سیاه در یک مقاله با مرور آسان برای کمک به شما در پیدا کردن معاملات عالی که به دنبال آن هستید.


منبع: subtitle-news.ir

حتما بخوانید:
حمله به قوه قضائیه وجهه جهانی عراق را مخدوش خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید