این یکی از بهترین معاملات ذخیره نامحدود ابر است که این دوشنبه سایبری را مشاهده کرده ایم


G Cloud به شما امکان می دهد از همه چیز پشتیبان تهیه کنید و هرگز نگران تمام شدن فضای خود به تنهایی باشید فضای ذخیره ابری با یک برنامه نامحدود فقط با 5.99 دلار در ماه. شما به راحتی به خاطرات خود دسترسی پیدا می کنید ، زیرا داده های شما به صورت زمانی ذخیره می شوند و مستقیماً از ابر به اشتراک گذاشته می شوند ، مشاهده و پخش می شوند.

از این دوشنبه سایبری ، G Cloud تخفیف در برنامه نامحدود خود ارائه می دهد ، که به کاربران امکان می دهد یک پسوند فضای ذخیره سازی ابر رایگان ، یک مخزن کاملاً قابل دسترسی برای انتقال آسان مخاطبین و پیام ها و پشتیبان گیری از چندین دستگاه با یک حساب واحد را داشته باشند.

G Cloud Unlimited: 5.99 دلار در G Cloud
از محافظت از اطلاعات بصری ، محافظت از ابر آمازون AWS و محافظت نظامی و فضای ذخیره سازی ابر به راحتی در دسترس که نیازی به بارگیری برنامه نیست ، دریافت کنید. اگر همیشه در حال حرکت هستید ، این فضای ذخیره سازی ابری برای شما مناسب است و از این دوشنبه سایبری با قیمت واقعا مقرون به صرفه در دسترس است.

با پنج میلیون بارگیری برنامه ، این پیشنهاد G Cloud 10 یکی از بهترین مواردی است که با آن روبرو خواهید شد. فقط با یک لمس پرونده های شخصی خود را منتقل و بازیابی کنید ، بنابراین هرگز نگران از دست دادن آنها نخواهید بود. رمزگذاری 256 AES آن محافظت از پرونده های شما را تضمین می کند.

حتما بخوانید:
Google Pixel XE مرموز در عکس های لو رفته ظاهر می شود

از دیگر ویژگی های G Cloud 10 می توان به مکان از دست رفته دستگاه از طریق نقشه آنلاین یا پیامک اشاره کرد. کاربران می توانند با تنظیم رمز ورود و محافظت همزمان از بیش از یک دستگاه ، از برنامه محافظت کنند. آنها همچنین می توانند پشتیبان گیری خودکار روزانه را هنگامی که WiFi در دسترس است ، یا هنگامی که دستگاه آنها روشن است و عمر باتری کافی دارند ، تنظیم کنند.

چرا اینقدر زیاد است؟

ما معمولاً از برنامه های نامحدود متنفریم ، اما به نظر می رسد با این پیشنهاد از طرف Zoolz’s G Cloud ، این شرکت با BackBlaze ، دیگر بازیکن مستقر که فضای ذخیره سازی نامحدود را فراهم می کند ، مطابقت داشته باشد. آنها این اعداد را خرد کردند و پیشنهادی را پیشنهاد دادند که از بیشتر موارد وسوسه انگیز به نظر می رسید.


منبع: subtitle-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید